معاون سیاسی و انتظامی فرمانداری بهارستان:

دستگاه‌های مسئول بهارستان باید به امور جوانان رسیدگی نمایند/ اشتغال پایدار و ازدواج جوانان جزو الویت‌های ستاد ساماندهی امور جوانان می باشد

معاون سیاسی و انتظامی فرمانداری بهارستان گفت: ایجاد اشتغال پایدار و امور مربوط به ازدواج جوانان از جمله مواردی است که دستکاه‌های مسئول باید به آن رسیدگی کنند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، سیدحبیب موسوی معاون سیاسی و انتظامی فرمانداری شهرستان بهارستان با اشاره به برگزاری اولین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان بهارستان در سالن جلسات پیامبر اعظم (ص) فرمانداری، بیان داشت: در طول این جلسه تصمیمات موثری در خصوص رسیدگی به امور جوانان در سال ۹۷ گرفته شد.
وی در ادامه باتاکید بر اینکه همه مسئولان در قبال رسیدگی به امور جوانان وظایفی دارند، تصریح کرد: تمامی دستگاه‌های مسئول شهرستان بهارستان می بایست پیگیر مسائل و نیازهای جوانان شهرستان باشند.
موسوی همچنین در خصوص وظایف اعضای ستاد ساماندهی امور جوانان بهارستان، گفت: اعضای ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان می بایست در چار چوب برنامه ششم توسعه  نسبت به تدوین برنامه جامع کاری سال ۹۷ اقدام نمایند و طبق برنامه‌ای مدون با جدیت کامل در راستای رفع موانع موجود در مسیر اشتغال، ازدواج و دیگر مسائل مربوط به امور جوانان به صورت مضاعف تلاش کنند.
وی با بیان اینکه برای بررسی دقیق‌تر مسائل تخصصی حوزه جوانان، باید کمیته‌های چهارگانه در اسراع وقت فعال شوند، عنوان داشت: برای رسیدگی بهتر به امور جوانان باید کمیته فرهنگی، اجتماعی و آموزشی، کمیته توسعه اقتصادی و اشتغال، کمیته سیاسی و نظارت و همچنین کمیته پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی و تحکیم خانواده در شهرستان بهارستان تشکیل گردد.
معاون سیاسی و انتظامی فرمانداری شهرستان بهارستان درپایان باتوجه به لزوم رسیدگی به امور مربوط به جوانان در شرایط فعلی، افزود:: اعضای ستاد ساماندهی امور جوانان بهارستان به ویژه مسئولین کمیته‌های تخصصی، مسائل جوانان به خصوص ایجاد اشتغال پایدار و ازدواج آن‌ها را پیگیری و در جهت رفع این مشکلات راه کارهای کارشناسی را در دستور کار قرار خود قرار داده‌اند.
انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.