فرماندار شهرستان بهارستان:

دستگاه‌های اجرایی و اداری بهارستان در مقابل شعار حمایت از کالای ایران مسئول می باشند

فرماندار شهرستان بهارستان گفت: وظیفه همه دستگاه‌های اجرایی و اداری شهرستان بهارستان تلاش در راستای سیاست‌های دولت برای رونق تولید داخلی و اشتغال می باشد

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، بیژن سلیمان‌پور فرماندار شهرستان بهارستان با اشاره با نامگذاری سال ۹۷ از سوی مقام معظم رهبری به عنوان “سال حمایت از کالای ایرانی” تشریح کرد: حمایت از کالای ایرانی در حقیقت یک ضرورت انکارناپذیر برای ایجاد اشتغال و رونق تولید به حساب می آید.

وی در ادامه با بیان اینکه کیفیت در ترقیب مردم به خرید کالای ایران از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است، بیان داشت: حمایت از کالای ایرانی نیازمند باور پذیری و اعتماد مردم به کیفیت کالاهای تولید داخل می باشد.

سلیمان‌پور در رابطه با معنا و مفهوم شعار سال ۹۷، تبیین کرد: موضوع اقتصاد مقاومتی و استقلال و رمز توسعه در شعار سال جاری بیش از پیش کشور جای گرفته است که نشان از جامعیت شعار حمایت از کالای ایرانی دارد.

وی باتاکید بر نقش اساسی مردم در عملی کردن شعار سال ۹۷، اظهار داشت: مردم به عنوان خریداران و مصرف کنندگان اصلی کالاهای ایرانی، می بایست به  توانمندی‌های تولیدکنندگان داخلی باور پیدا کنند و البته این موضوع مستلزم ارتقای کیفیت تولیدات ملی می باشد.

فرماندار شهرستان بهارستان حمایت از کالای ایران را یک تکلیف اداری برای مسئولان و مهم‌تر از آن فرمان رهبر معظم انقلاب برشمرد و گفت: در راستای تحقق شعار سال جاری می بایست فراتر از تکلیف اداری خود و باید با باور و اعتقاد دینی و ملی خود کار کنیم.

وی درپایان باتوجه به اینکه وظیفه همه دستگاه‌های اجرایی و اداری شهرستان بهارستان تلاش در راستای سیاست‌های دولت برای رونق تولید داخلی و اشتغال می باشد، افزود: ساده‌ترین کار در این زمینه، خرید کالاهای ایرانی و پرهیز از خریداری اجناس خارجی در دستگاه‌های اجرایی می باشد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.