فرماندار شهرستان بهارستان:

دستفروشی و سدمعبر در بهارستان ممنوع می شود

فرماندار شهرستان بهارستان گفت:دستفروشی و سدمعبر به جهت جلوگیری از شیوع ویروس کرونا در بهارستان ممنوع می شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، مجتبی خانجانی فرماندار شهرستان بهارستان باتاکید بر لزوم پیشگیری از ایجاد تمامی زمینه‌های انتقال ویروس کرونا، بیان داشت: فعالیت تمامی دستفروشان در این شهرستان به دلیل شیوع ویروس کرونا ممنوع اعلام شده است.

وی در ادامه با بیان اینکه  فعالیت دستفروشان می تواند زمینه انتقال ویروس کرونا را فراهم کند، تصریح کرد: درحال حاضر محدودیتی برای فعالیت سایر واحدهای صنفی به غیر از ممنوعیت دستفروشی و سد معبر اعمال نشده است.

خانجانی در رابطه با دلایل اعلام این ممنوعیت در شهرستان بهارستان، اذعان داشت: ممنوعیت دستفروشی و سد معبر به این دلیل است که هنگام خرید از آنان، فاصله مردم کمتر و احتمال آلودگی به ویروس کرونا نیز بیشتر می شود.

وی همچنین به شرایط اعمال محدودیت‌های تازه در جهت پیشگیری از شیوع کرونا اشاره کرد و گفت: برای اعمال محدودیت در رفت و آمد خودروها تابع سیاستگذاری‌های مسئولان استان تهران می باشیم.

فرماندار شهرستان بهارستان درپایان باتوجه به وجود برخی مشکلات در جهت ایجاد محدودیت برای تردد خودروها، خاطرنشان کرد: اعتقاد داریم از آنجا که اغلب مردم ساکن این شهرستان در شهرهای اطراف مشغول به کار می باشند، نمی توان از ورود و خروج آن‌ها جلوگیری یا برای آن محدودیت اعمال کرد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.