دستفروشان گلستانی به مأموران شهرداری حمله کردند/ اصرار دست‌فروشان بر ادامه روند سد معبر در بهارستان

دست‌فروشان بهارستانی در مقابل طرح سدمعبر شهرداری شهرگلستان مقاومت کرده و به مأموران شهرداری حمله کردند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، در تازه‌ترین اقدام مجموعه مدیریت شهری گلستان، ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌طرح ضربتی جمع ‌آوری دست‌فروشان در محور جاده ساوه در این شهر اجرا شد که متاسفانه بازهم این اقدامات نتایج چندان مثبتی را به همراه نداشت.

گفتنی است که اجرای این طرح باز هم به درگیری و کتک کاری منجر شد که در این درگیری دستفروشان پس از تخریب یک خودرو، ۳ تن از نیروهای شهرداری شهرگلستان را کتک زدند و از صحنه فرار کردند.

همچنین عصر روز گذشته نیز دست‌فروشان بهارستانی یک نفر از نیروهای سد معبر شهرداری را کتک زدند که بدون تردید این اعمال از سوی دست‌فروشان نیازمند برخورد جدی و قانونی مراجع قضائی و نیروهای انتظامی شهرستان بهارستان می باشد، چراکه این افراد در ابتدا قانون را زیرپا گذاشته‌اند و زمانی که مأموران قصد اعمال قانون را داشتند با هجوم به آن‌ها به خود اجازه داده به مجریان قانون نیز بی‌احترامی کنند.

بنابر این گزارش شهرداری شهرگلستان و دیگر ادارات این شهر درپی ساماندهی دست‌فروشان و رفع مشکلات سد معبر می باشند اما گویا دست‌فروشان گلستانی به جای قوانین کشور به قوانین جنگل احترام می گذراند و برای ادامه روند کار غیرقانونی خود حتی متوسل به زور نیز شده‌اند.

درپایان لازم به ذکر است که اتفاقات اخیر نباید موجب عقب نشینی شهرداری شود چراکه سبب می شود تا بازهم چنین رفتارهایی در بهارستان مشاهده شود، بلکه شهرداری با همکاری دیگر دستگاه‌ها و ادارات می بایست اقدامات جدی‌تری در این خصوص انجام دهد، چراکه امروز سد معبر و عدم رعایت قوانین جزو مشکلات بزرگ شهروندان گلستانی به شمار می رود.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.