دسترسی به مواد مخدر در بهارستان راحت است/ شهروندان خواستار نظارت بیشتر نیروی انتظامی می باشند

دسترسی مصرف‌کنندگان مواد مخدر به فروشندگان آن به قدری راحت شده است که در هرمکانی معامله مواد صورت می گیرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، یکی از مخرب‌ترین و نگران‌کننده‌ترین آسیب‌های اجتماعی در جامعه امروز مواد مخدر و اعتیاد به آن می باشد که در طول سال‌های اخیر با زیاد شدن تنوع مواد مخدر و تبلیغات آن، اقشار مختلف جامعه به دام این بلای خانمان سوز گرفتار شده‌اند.

گفتنی است که سهولت فروش مواد مخدر در برخی مناطق از جمله دلایل اصلی رشد این آسیب اجتماعی به شمار می رود که متاسفانه شهرستان بهارستان نیز از این قاعده مستقنی نمی باشد و مواد فروشان در این شهرستان همانند پیک‌های موتوری، مواد مخدر را در محل دلخواه مصرف‌کنندگان به آن‌ها تحویل می دهند.

بنابر این گزارش، همین امر می تواند دلیل اصلی گرایش برخی از جوانان به مواد مخدر به ویژه مخدرهایی نظیر گل و حشیش باشد و این درحالی است که این جوانان می توانند آینده‌ساز کشور و شهر خود باشند.

بدون تردید در وهله اول نظارت و پیگیری بیشتر و مستمر نیروی انتظامی شهرستان بهارستان و در وهله دوم همکاری مردم با نیروی انتظامی می تواند راحتی فروشندگان مواد مخدر را در سطح شهرستان از بین ببرد و بدون تردید با گرفتن آرامش و ناامن کردن محیط این سوداگران مرگ یا در دام پلیس گرفتار خواهند شد یا دست از این کار بی‌شرمانه برخواهند داشت.

نکته جالب در خصوص برخی از خرده فروشان مواد مخدر در بهارستان این است که افراد مذکور کودکان خود را همراه خود برای فروش مواد مخدر می برند تا کسی به آن‌ها شک نکند و گاهاً مواد مخدر را در لباس کودکانشان مخفی می کنند.

درپایان لازم به ذکر است که شرایط مذکور مطمئناً نیازمند رسیدگی بیشتر و بهتر نیروی انتظامی و مسئولین شهرستان بهارستان می باشد، هرچند که تلاش نیروی انتظامی این شهرستان در جهت برقراری امنیت و رفاه برای شهروندان واقعاً خوب و لایق تقدیر است.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.