فرماندار شهرستان بهارستان:

دستاوردهای انقلاب باید به نسل جوان منتقل شود/ مسئولین بهارستانی در جهت برگزاری برنامه‌های دهه فجر همکاری لازم را داشته باشند

فرماندار شهرستان بهارستان گفت: همه ما موظف می باشیم تا منزلت و جایگاه امروز ایران و انقلاب را قدر دانسته و برای نسل جوان بیان کنیم.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، بیژن سلیمان‌پور فرماندار شهرستان بهارستان در جمع خبرنگاران با اشاره به برگزاری نشست بزرگداشت دهه مبارک فجر، عنوان داشت: بدون شک دهه مبارک فجر یادآور پیروزی‌های ملت ایران به رهبری امام خمینی (ره) بر استبداد و دیکتاتوری رژیم طاغوت می باشد.

وی در ادامه باتاکید بر اینکه می بایست با تلاش مضاعف در راستای تحقق اهداف انقلاب، عرصه را بر دشمن تنگ کنیم، تصریح کرد: پس از گذشت چهل سال از پیروزی انقلاب اسلامی ضرورت توجه جدی به ارزش‌های انقلاب و آرمان امام خمینی (ره) و همجنین توصیه‌های مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و حفظ وحدت کلمه و انسجام و یکپارچگی بیش از پیش در کشور احساس می شود.

سلیمان‌پور در رابطه با ضرورت توجه به آرمان‌ها و اهداف انقلاب اسلامی، اظهار داشت: امروز همه ما می بایست با تلاش شبانه روزی در مسیر حفظ آرمان‌های اصیل انقلاب و امام راحل (ره) و تقویت علاقمندی و وفاداری ملت به نظام حرکت نمایند.

وی همچنین با بیان اینکه امروز جمهوری اسلامی ایران به عنوان یک کشور تاثیرگذار در معادلات منطقه‌ای و بین المللی مطرح می باشد، تشریح کرد: در جهان امروز نقش جمهوری اسلامی ایران در حل مناقشات و معادلات بین المللی با قبل از انقلاب قابل مقایسه نمی باشو همه ما موظف می باشیم تا این منزلت و جایگاه را قدر دانسته و برای نسل جوان بیان کنیم.

فرماندار شهرستان بهارستان درپایان باتوجه به لزوم قدرشناسی مسئولین از حضور مردم در دفاع از انقلاب و ارائه خدمات مضاعف به آن‌ها، خاطرنشان کرد: از تمامی ادارات و دستگاه‌های شهرستانی می خواهم تا با همراهی و همکاری در راستای برگزاری هرچه باشکوه‌تر دهه فجر در سطح بهارستان تلاش نمایند.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.