فرماندار بهارستان خبر داد:

در هفته دولت ۴۰ طرح در حوره های مختلف افتتاح میشود

سرپرست فرمانداری شهرستان بهارستان گفت: در هفته دولت ۴۰ طرح در حوزه های عمرانی، خدماتی، ورزشی و فرهنگی در شهرستان بهارستان افتتاح و پنج طرح نیز کلنگ زنی می شود.

به گزارش بهارستانه، سرپرست فرمانداری  شهرستان بهارستان از افتتاح و کلنگ زنی ۴۵ طرح عمرانی، خدماتی و ورزشی در هفته گرامیداشت دولت خبر داد.

سید محمد مختاری گفت: در هفته دولت ۴۰ طرح در حوزه های عمرانی، خدماتی، ورزشی و فرهنگی در شهرستان بهارستان افتتاح و پنج طرح نیز کلنگ زنی می شود.

وی افزود: پارک مدافع حرم شهر گلستان در مساحتی بالغ بر ۱۴ هزار مترمربع و با اعتبار ۷۴ میلیارد ریال، بلوار سردار دلها سپهبد شهید سردار قاسم سلیمانی در نسیم شهر به طول بیش از دو کیلومتر و با اعتباری بیش از ۹۹۰ میلیارد از جمله طرح های شاخص قابل افتتاح در هفته دولت به شمار می آیند.

مختاری اولین پارک ترافیک شهرستان بهارستان در شهر صالحیه با مساحت چهار هزار متر مربع و ١٧٠ میلیارد ریال اعتبار هزینه شده را یکی دیگر از طرح های قابل افتتاح در هفته دولت اعلام کرد.

وی همچنین به بهره برداری از استخر و مجموعه ورزشی صالحیه اشاره کرد و تصریح کرد: ۹ پارک، یک چمن مصنوعی و یک سالن ورزشی دیگر نیز در این هفته افتتاح و به مردم شهرستان بهارستان تقدیم می شود.

انتهای پیام/*

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.