در مورد برجام باید یک پیام از داخل به دنیا مخابره شود

امام جمعه گلستان گفت: از وزارت امورخارجه خواستاریم که در مورد برجام سعی شود یک صدا باشد و یک پیام از داخل به دنیا مخابره شود.

به گزارش بهارستانه،حجت الاسلام نورپور امام جمعه گلستان در خطبه اول نماز جمعه این هفته گلستان با شرح خطبه ۲۱ نهج البلاغه گفتند: ساده زیستی و دوری از تجملات، انسان را به مقصد که رضوان الهی باشد می رساند و عامل نجات انسان، خاشع و خاضع شدن دل و کمال عقلانیت است.

خطیب نماز جمعه در ادامه ضمن تسلیت سالروز شهادت آیت الله محلاتی نماینده امام راحل در سپاه پاسداران و نیز ضمن گرامیداشت روز روحانیت و دفاع یاد آورشدند: در طول تاریخ همواره حوزه ی علمیه، علماء و مراجع تقلید تشیّع مشعلداران هدایت و مرزبانان اندیشه و اعتقادات اسلامی و مدافع حقوق و عزّت وکرامت مردم بوده و هستند.

وی بیان داشت:روحانیت شیعه در این راه زخم زبان شنیده اند،زندان رفته اند، سیلی خورده اند، به بدترین شکل شکنجه شده اند و سرشان برسر چوبه دار رفته و از کرامت و حقوق مردم و از اسلام و تشیّع جانانه دفاع کرده اند و عقب نشینی نکرده اند.

حجت الاسلام نورپور در ادامه گفت:در دوران دفاع مقدس هم تعداد شهداء ، ایثارگر، جانباز و آزاده روحانیت نسبت به جمعیت خویش از همه اقشار بیشتر است.

خطیب نماز جمعه با تبریک ۱۳رجب سالروز میلاد بابرکت امیر مؤمنان (ع) و ایام البیض و نیز تبریک میلاد امام جواد(ع) گفت: زندگی سرتاسر افتخار امیر مؤمنان برای همه ما سرمشق است.

وی در ادامه در مورد برجام هم یادآورشدند: از مسئولین محترم بویژه دولت محترم و وزارت امورخارجه خواستاریم که در مورد برجام اؤلا سعی شود یک صدا باشد و یک پیام از داخل به دنیا مخابره شود. ثانیا همه وظیفه دارند با نصب العین قرار دادن تاکیدات مقام معظم رهبری از حقوق حقه ملت در همه عرصه ها بویژه انرژی هسته ای و مساله برجام دفاع کنند.

حجت الاسلام و المسلمین نورپور در پایان گفت:آمریکا باید بفهمد که فشار،تحریم،تزویر و شیطنت راه به جائی نمی برد. اگر به تعهدات خویش برگشت و تحریم ها را برداشت ایران اسلامی هم به تعهداتش عمل می کند.

انتهای پیام/*

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.