دریچه‌های فاضلاب هدف آسان سارقان در بهارستان/ حفظ بیت‌المال بر عهده چه کسی است؟

سارقان بهارستانی بعد از آسانی بیش از حد سرقت تجهیزات پارک‌ها به سراغ سرقت دریچه‌های فاضلاب معابر سطح شهرستان رفته‌اند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، وضعیت سرقت و راحتی سارقان در شهرستان بهارستان و به ویژه شهرگلستان به حدی رسیده است که دریچه‌های فاضلاب، لوازم بازی کودکان در پارک‌ها و تجهیزات و دستگاه‌های ورزشی را به سادگی از سطح شهر سرقت می کنند.

گفتنی است که وضعیت حفاظت و نگهداری از پارک‌ها و بوستان‌های سطح شهرگلستان به قدری ضعیف است که سارقین هر قسمت از امکانات و لوازم موجود در پارک را که بخواهند به سادگی سرقت می کنند و گویا کسی قصد حفظ بیت‌المال را نیز ندارد.

همچنین نکته بدتر از مورد مذکور، سرقت دریچه‌های آب و فاضلاب در شهرستان بهارستان به خصوص شهرگلستان می باشد که بدون شک تهدیدی مشنقیم برای جان شهروندان بهارستانی به شمار می رود و با اینکه مدت‌ها است مردم به این مسئله معترض می باشند ادارات و دستگاه‌های مربوطه هیچگونه اقدامی در این راستا انجام نمی دهند.

بدون تردید اگر در هنگام شب و در وضعیت بسیار بد روشنایی برخی معابر چرخ یک خودرو یا یک موتورسیکلت به داخل یکی از این گودال‌ها برود که پیش از این چنین حادثه‌ای را شاهد بوده‌ایم که خوشبختانه به خیر گذشته بود، معلوم نمی باشد که چه اتفاقی برای افرادی سوار بر موتور سیکلت یا خودرو می باشند می افتد.

گویا تا کسی به وسیله چاله‌های باقی مانده از سرقت دریچه‌ها دچار حادثه و راهی بیمارستان نشود، مسئولین فکری به حال وضعیت حاکم نخواهند کرد و تنها با قرار دادن چوب یا درختچه به شکلی دیدنی به شهروندان وجود چاله را اطلاع می دهند.

درپایان لازم به ذکر است که کاش می شد به دزدها پیام داد و گفت که باور کنید سرقت دریچه ممکن است منجر به یک اتفاق تلخ یا حادثه‌ای نفس‌گیر شود.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.