درمانگاه سیار فاطمه الزهرا (س) در بهارستان برپا شد

درمانگاه سیار فاطمه الزهرا (س) برای ارائه خدمات بهداشتی و درمانی به شهروندان بهارستانی در شهرستان بهارستان برپا گردید.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، درمانگاه سیار فاطمه الزهرا (س) به همت گروه جهادی درمانی، فرهنگی و آموزشی دانشگاه بقیه الله و بسیج سازندگی سپاه شهرستان بهارستان در مناطق محروم این شهرستان برگزار گردید.

گفتنی است که این درمانگاه در طول ۲ روز فعالیت خود در روزهای ۲۴ و ۲۵ بهمن ماه در خدمت مردم روستاهای اورین، همدانک و خیرآباد بوده و در حوزه بسیج خواهران و برادران شهدای اورین مستقر بو که با استقبال کم نظیر شهروندان بهارستانی مواجه شد.

بنابراین گزارش، تمامی خدمات بهداشتی و درمانی در این درمانگاه نظیر دندانپزشکی، آزمایش قند خون، فشار خون و..‌. به صورت رایگان به شهروندان بهارستانی ارائه می شود.

حضور دندانپزشک، پزشک عمومی، پزشک اطفال، پزشکان متخصص، پرستاران و… باعث گردید که خدمات قابل ارائه در این درمانگاه سیار کامل باشد و شهروندان بهارستانی اعم از پیر و جوان و کودک برای درمان به این درمانگاه مراجعه نمایند.

بدون تردید برگزاری اینگونه طرح‌ها در شهرستان بهترستان به ویژه روستاهای آن که قشر غالبش قشر کارگر و کم درآمد جامعه می باشند می تواند کمک شایانی به آن‌ها باشد و جزو طرح‌هایی است که واقعاً به شهروندان خدمت می کند و باری از روی دوش مشکلات آن‌ها برمی دارد.

درپایان لازم به ذکر است که امیدواریم برگزاری چنین طرح‌هایی در شهرستان بهارستان ادامه‌دار باشد که نزدیکی عید نوروز و سال نو می تواند بهانه خوبی برای ادامه برگزاری این قبیل طرح‌ها باشد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.