دردسرهای پارک شورا برای شهرگلستان تمامی ندارد/ کوتاهی مسئولان ادوار گذشته شهرداری شهرگلستان، ۱۳ میلیارد تومان برای این اداره آب خورد

پرونده پارک شورای شهرگلستان بار دیگر با محکومیت 13 میلیاردی شهرداری این شهر، سوژه اصلی خبرگزاری‌ها و شبکه‌های مجازی شهرستان بهارستان شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، پرونده قدیمی پارک شورای شهرگلستان اینبار با محکومیت ۱۳ میلیارد تومانی شهرداری این شهر به سوژه اصلی رسانه‌ها، خبرگزاری‌ها و شبکه‌های مجازی شهرستان بهارستان تبدیل شده است و حتی حجت الاسلا م والمسلمین نوروزی نماینده مردم شهرستان‌های بهارستان و رباط‌کریم نیز شخصاً پیگیر این پرونده شده است.

بنابر این گزارش زمانی که تعاونی آبفا که ادعای مالکیت این زمین را دارد، در مراجع قضایی شکایت می کند شهرداری گلستان که در رأس آن شهردار و مسئول حقوقی شهرداری مسئول می باشند در دادگاه حاضر نمی شوند تا از حق شهر و مردم دفاع کنند و این موضوع زمانی بیشتر آزار دهنده می شود که بدانید شهرداری در گذشته و در برخی مقاطع، با دریافت حکم محکومیت باز هم حاضر به اعتراض نمی شود!

عباس جهانتاب رئیس شورای اسلامی شهرگلستان در رابطه با پرونده پارک شورا، بیان داشت: ما شک نداریم اگر شهردار و مسئول حقوقی وقت شهرداری این پرونده را با جدیت پیگیری می کردند امروز شهرداری محکوم به پرداخت ۱۳ میلیارد تومان خسارت نمی شد.

موسی مرحمتی عضو شورای اسلامی شهرگلستان نیز باتاکید بر تاثیر کوتاهی مسئولین وقت شهرداری در مواجهه شدن امروز شهرداری با این چالش بزرگ، تصریح کرد: شهرگلستان کمتر از ۵ سانتی متر فضای سبز برای هر شهروند در اختیار دارد و درست نیست که به همین راحتی پارک شورا از دست برود به همین خاطر می بایست با افرادی که به هر شکلی در این پرونده کوتاهی کرده‌اند، برخورد شود.

علی سلیمی عضو دیگر شورای اسلامی شهرگلستاننیز با بیان اینکه کوتاهی مسئول حقوقی شهرداری در پرونده ممذکور کاملاً روشن است، گفت: بنده در جلسه رسمی شورای اسلامی شهر نیز به صراحت به این موضوع پرداخته‌ام.

انتهای پیام/ ع

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.