شهردار شهرگلستان:

درب اتاق مدیران شهری به روی شهروندان باز است/ به مشکلات شهروندان در جلسات ملاقات مردمی رسیدگی می شود

شهردار شهرگلستان گفت: شهروندان شهرگلستان با شرکت در جلسات ملاقات مردمی می توانند به سادگی مشکلات خود در حوزه شهری را پیگیری نمایند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، علیرضا عرب شهردار شهرگلستان با اشاره به اهمیت و ضرورت برپایی جلسات ملاقات مردمی، بیان داشت: در طول ۱۶ ماه اخیر روزهای چهارشنبه جلسات ملاقات شهردار با شهروندان برگزار می شده است و اکنون ما نیز پیرو این سنت پسندیده روزهای چهارشنبه میزبان شهروندان، کسبه، صنعتگران و سایر اهالی به منظور رسیدگی به مشکلات آن‌ها در حوزه مدیریت شهری می باشیم.

وی در ادامه باتاکید بر وظتیف مسئولین شهری در جهت رسیدگی به مشکلات شهروندان، گفت: تمامی مدیران و مسئولان حوزه‌های مختلف شهرداری شهرگلستان در تمام روزهای هفته درب اتاقشان به روی ارباب رجوعان باز است و ملزم به پاسخگویی به مشکلات و مطالبات مراجعه‌کنندگان می باشند اما باتوجه به پیچیدگی برخی مشکلات و تمایل شهروندان جهت دیدار با شهردار گلستان، جلسه ملاقات مردمی با مردم برگزار می شود.

علیرضا عرب به فراوانی موضوع مراجعه‌کنندگان به شهرداری اشاره کرد و عنوان داشت: به دلیل توسعه شهر و همچنین افزایش ساخت و سازهای شهری، بیشترین مطالبه شهروندان درخصوص مشکلات عوارض، گواهی پایان کار و… است که مربوط به حوزه شهرسازی می شود.

وی همچنین با بیان نحوه شرکت شهروندان گلستانی در جلسات ملاقات مردمی با شهردار و مدیران شهری، تصریح کرد: مردم شهرگلستان به جهت حضور در جلسات ملاقات مردمی می بایست در طول روزهای هفته و قبل از روز چهارشنبه به واحد روابط عمومی شهرداری گلستان مراجعه نمایند و با دریافت فرم دیدار ملاقات عمومی و درج مطالباتشان در این جلسات شرکت کنند.

شهردار شهرگلستان درپایان باتوجه به اینکه تعداد شهروندانی که در ملاقات‌های مردمی حضور دارند قابل توجه می باشد، خاطرنشان کرد: هر هفته بالغ بر ۵۰ نفر از شهروندان در جلسه ملاقات مردمی با بنده دیدار می کنند و مشکلات حوزه شهری حاضرین از این طریق مورد رسیدگی قرار می گیرد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.