عضو شورای اسلامی نسیم شهر:

درآمدهای ناشی از مالیات ارزش افزوده برای امور عمرانی مصرف می شود/ توزیع عادلانه امکانات هدف اصلی شورای اسلامی شهر است

عضو شورای اسلامی نسیم شهر گفت: توسعه پایدار نسیم شهر و توزیع عادلانه امکانات در نقاط مختلف شهر، جزو اهداف و برنامه‌های اصلی شورای اسلامی شهر می باشد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، رزاق کرمی عضو شورای اسلامی نسیم شهر با اشاره به سیاست‌های دوره پنجم شورای اسلامی شهر، اظهار داشت: سیاست اصلی شورا در نسیم شهر، توزیع عادلانه امکانات در سطح شهر و توسعه پایدار تمام مناطق نسیم شهر می باشد.

وی با بیان اینکه جزیره‌ای دیدن محلات شهر باعث بروز مشکلاتی می شود، تبیین کرد: تلاش ما در شورای اسلامی نسیم شهر بر این است در توزیع امکانات شهری عدالت رعایت شود و تمام شهروندان بتوانند از این امکانات بهر ببرند.

کرمی در ادامه به برنامه‌های شورای اسلامی شهر در سال جاری اشاره کرد و بیان داشت: احداث مسیر ارتباطی خیرآباد بالا به روستای خیرآباد پایین که باعث می شود روستای خیرآباد پایین از بن بست خارج گردد و دو بخش گلستان و بوستان را به هم متصل می کند، از جمله پروژه‌هایی می باشد که در دستور کار شورای اسلامی نسیم شهر قرار گرفته است.

وی همچنین در رابطه با دیگر پروژه‌های درحال اجرا در سطح شهر، تشریح کرد: در محله حصارک پایین اولین پروژه ساماندهی رودخانه سالور با اعتباری بالغ بر ۲۰ میلیارد ریال درحال اجرا می باشد، در مرکز شهر اتصال بلوار ۴۵ متری ولایت به بلوار پایانه را آغاز شده است و همچنین در دوره چهارم شورای اسلامی نسیم شهر هفت هکتار زمین برای آرامستان باغ بهشت خریداری شد که در این دوره و در فاز اول مبلغ ۵ میلیارد ریال برای دیوارچینی این اراضی بودجه اختصاص یافته است.

عضو شورای اسلامی نسیم شهر درپایان باتوجه به اختصاص درآمدهای ناشی از مالیات ارزش افزوده برای امور عمرانی در نسیم شهر، افزود: پروژه‌های متعددی در سطح شهر درحال اجرا می باشد و به زودی احداث و اجرای پروژه‌های دیگری نیز آغاز می شود.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.