دخترجوان بهارستانی به دست سارقان کیف قاپ به قتل رسید

دختر جوان بهارستانی توسط دو سارق موتور سوار در نسیم شهر شهرستان بهارستان به دلیل مقاومت در برابر سرقت کیفش به قتل رسید.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، دختری ۲۳ ساله در محله حصارک «نسیم شهر» قصد داشت به خانه یکی از اقوام خود برود که در حین راه طعمه دو کیف قاپ می شود و زمانی که در برابر سرقت کیفش مقاومت می کند توسط این افراد به قتل می رسد.

بنابر این گزارش دو کیف قاپ که یکی از آن‌ها ۱۷ سال و دیگر ۱۹ سال سن دارد زمانی که با مقاومت دختر جوان برای رها نکردن کیف روبه‌رو می شوند به تلاش خود برای رسیدن به کیف روی موتور درحال حرکت ادامه می دهند.

تلاش برای به دست آوردن کیف دختر جوان تا جایی ادامه پیدا می کند که او حریف کیف قاپان نمی شود و در نهایت کیفش را رها می کند اما متاسفانه همان لحظه با سر به زمین می خورد و دچار مرگ مغزی می شود.

بنا به گفته حاضرین در محل حادثه خیلی زود شاهدان این حادثه دلخراش برای کمک به سمت دختر جوان دویدند که در همان نگاه نخست همگی متوجه مرگ تلخ وی شدند که تنها به دلیل مقاومت در برابر سرقت اموالش بود.

همچنین این جنایت خیابانی به سرعت به پلیس ۱۱۰ نسیم شهر مخابره شد و تیمی از مأموران کلانتری خود را به بالای سر جسد رساندند از آنجایی دو کیف قاپ به کمک مردم و یک مامور حاضر در صحنه نتوانسته بودند صحنه جرم را ترک کنند به دام پلیس افتادند.

بر اساس گزارشات به دست آمده کیف قاپ‌ها ساکن شهرستان اسلامشهر می باشند که با حضور در محله‌های خلوت و پیدا کردن طعمه سعی در سرقت از شهروندان بهارستانی داشتند.

درپایان لازم به ذکر است که در حادثه تلخ رخ داده دو نکته برجسته‌تر از نکات دیگر می باشد، نکته اول سن سارقانی که اکنون تبدیل به قاتل شده‌اند، چراکه جوانانی در این سن می بایست درحال تحصیل در مدارس و دانشگاه‌های سطح کشور باشند نه اینکه در خیابان به دنبال سرقت کیف مردم و کسب درآمد از راه خلاف بروند.

نکته دیگر را می توان مشکل امنیت محل حادثه برشمرد، چراکه دو سارق کم تجربه به سادگی به خود اجازه می دهند که در خیابان‌های شهرستان بهارستان اقدام به سرقت نمایند و همین امر باعث ناامن شدن محله‌هایی نظیر حصارک می شود.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.