دختران بهارستانی ۶۰ درصد از جمعیت کنکوری‌های شهرستان را تشکیل می دهند/ گروه آزمایشی علوم تجربی بیشترین تعداد شرکت‌کننده را دارد

روزهای پنجشبه و جمعه هفته جاری، جزو تاثیرگذارترین روزها در زندگی دانش اموزان کنکوری شهرستان بهارستان به شمار می رود که امید زیادی برای موفقیت در این ماراتن دارند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، کنکور یا آزمون سراسری ورود به دانشگاه از جمله بزرگترین آزمون‌های زندگی جوانان به شمار می رود که می تواند تاثیر به سزایی در تعیین آینده شغلی و زندگی دانش آموزان امروز که آینده‌سازان فردای کشور خواهند بود، داشته باشد.

تب و تاب کنکور در شهرستان پرجمعیت بهارستان نیز در فاصله کمتر ۲۴ ساعت از آغاز این ماراتن بسیار گرم شده است و دانش آموزان بهارستانی درحال آماده سازی‌های نهایی خود برای شرکت در کنکور سراسری سال ۹۸ می باشند، که روزهای پنجشنبه و جمعه ۱۳ و ۱۴ تیرماه در دو نوبت صبح و عصر و در ۵ گروه آموزشی برگزار می گردد.

بنابه گفته مجتبی خانجانی سرپرست فرمانداری شهرستان بهارستان در کنکور سال جاری ۳۴۷۵ داوطلب زن و ۲۳۷۷داوطلب مرد شرکت می کنند که این امر بیانگر حضور ۶۰ درصدی خانم‌ها می باشد که از جمله نکات جالب آزمون سراسری سال ۹۸ در بهارستان به شمار می رود.

همچنین طبق گفته ناصر لطفی مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک بهارستان تعداد شرکت‌کنندگان گروه آزمایشی علوم تجربی ۲۱۳۱ نفر می باشد که بیشترین تعداد شرکت کننده را به خود اختصاص داده است و مطمئناً رقابت را در این گروه آزمایشی برای دانش آموزان بهارستانی بیش از پیش سخت می کند.

درپایان ناگفته نماند که موفقیت دانش آموزان بهارستانی در کنکور سال ۹۸ می تواند تاثیر به سزایی در ایجاد امید به آینده در بین کودکان و نوجوانان این شهرستان داشته باشد، چراکه موفقیت دانش آموزان امروز بهارستان به عنوان نشانه‌ای برای وجود فرصت پیشرفت و رشد برای نسل‌های بعدی و دانش آموزان پایه‌های پایین‌تر به شمار رود و چه بسا دانش آموزان حال حاضر شهرها و روستاهای این شهرستان، مدیران و سازندگان فردای بهارستان باشند.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.