دبیر اولین نمایشگاه بین‌المللی کار ایران:

داوران و کارجویان، کارفرمایان برتر نمایشگاه بین‌المللی کار را انتخاب خواهند کرد

دبیر اولین نمایشگاه بین‌المللی کار ایران گفت: 30 کارفرمای برتر حاضر در نمایشگاه بین‌المللی کار ایران جهت کسب تجربه به آلمان اعزام می شوند.

دکتر سعید سمیعی دبیر اولین نمایشگاه بین‌المللی کار ایران در گفت‌وگو باخبرنگار بهارستانه با تاکید بر قطعی شدن برگزاری نمایشگاه بین‌المللی ایران جابکس در اردیبهشت ماه سال جاری، اظهار داشت: این نمایشگاه با حضور برندها و شرکت‌های داخلی و خارجی در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی استان تهران برگز

ار می گردد.سمیعی با اشاره برگزاری نمایشگاه در دو بخش کارجویی و کارفرمایی، عنوان داشت: در بخش کارفرمایی افراد، سازمان‌ها و کسب و کارهای گوناگون برای دو هدف عمده یعنی ارائه فرصت‌های شغلی نظیر سمت‌های سازمانی و همچنین تثبیت برند کارفرمایی در حوزه نیروهای انسانی در نمایشگاه‌ بین‌المللی کار حضور پیدا ی کنند.

وی در رابطه با شرایط کارجویی در اولین نمایشگاه بین‌المللی کار ایران، تشریح کرد: فرصت مصاحبه‌های رو در رو، آشنایی با سازمان‌های مختف، امکان ثبت رزومه و مقایسه فضای کسب و کارهای مختلف موجود برای استخدام از جمله شرایطی می باشد که این نمایشگاه برای کارجویان فراهم می کند.

دبیر اولین نمایشگاه بین‌المللی کار ایران همچنین به اختصاص یک سالن مجزا به استارتاپ‌ها و شرکت‌های دانش بنیان اشاره کرد و گفت: شرایط لازم برای حمایت ویژه از این بخش از سوی دبیرخانه برگزاری این نمایشگاه فراهم شده است تا استارتاپ‌ها و کسب و کارهای نوپا فضای لازم جهت پیشرفت را داشته باشند.

وی در خصوص نحوه همکاری با اصحاب رسانه و خبرگزاری‌ها، تصریح کرد: یک سالن مجزا برای رسانه‌ها در نظر گرفته شده است و اصحاب رسانه می توانند از خدمات رایگان نمایشگاه بین‌المللی کار استفاده کنند، تا اخبار نمایشگاه را به صورت لحظه‌ای نشر بدهند.

سمیعی با اشاره به وضعیت شرکت سازمان‌ها، شرکت‌ها و نهادهای بین‌المللی در این نمایشگاه، عنوان داشت: سازمان‌هایی از بیش از ۱۷ کشور دنیا در اولین نمایشگاه بین‌المللی کار ایران شرکت می کنند که حضور تمامی آن‌ها در این نمایشگاه قطعی شده است.

وی با بیان اینکه مشاغل در این نمایشگاه به شکل دسته بندی شده در سالن‌ها مشخص می شوند، ادامه داد: بخش بندی و تقسیم مشاغل و غرفه‌های به شکلی است که دسترسی به کسب و کار یا شغل مورد نظر افراد به راحتی صورت بگیرد و نظم در طول نمایشگاه برقرار باشد.

این مقام مسؤول درپایان باتوجه به رویدادهای ویژه پیش بینی شده برای این نمایشگاه، خاطرنشان کرد: برگزاری اولین کنفرانس و همایش بین‌المللی “مشاغل آینده و آینده مشاغل”، معرفی پوزیشن‌های مختلف شغلی و جشنواره انتخاب کارفرمایان برتر در حوزه‌های مختلف از جمله رویدادهای ویژه این نمایشگاه به حساب می آیند، که ۳۰ کارفرما از سوی داوران و کارجویان جهت اعزام به آلمان برای کسب تجربه و آموزش‌های لازم انتخاب می شوند.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.