دانش آموزان نسیم شهری به چهارشنبه سوری خطرناک نه گفتند/ همایش نه به چهارشنبه سوری خطرناک در بهارستان برگزار شد

دانش آموزان نسیم شهری برای دومین سال متوالی به پویش “نه به چهارشنبه سوری خطرناک” محلق شدند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، در آستانه چهارشنبه آخر سال ۴۳ هزار دانش آموز نسیم شهری طی مراسمی برای دومین سال متوالی با امضای میثاق نامه‌ای به پویش “نه به چهارشنبه سوری خطرناک” ملحق شدند.

گفتنی است که این مراسم با حضور عباس شوندی شهردار نسیم شهر، سیدجلال ملکی سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران، بنار رئیس اداره آموزش و پرورش ناحیه ۲ بهارستان و برخی از مسئولان و اعضای شورای اسلامی شهر برگزار شد.

مراس با تلاوت آیاتی از کلام الله مجید آغاز شد و در ادامه این مراسم سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران با بیان نکاتی در خصوص پیوستن ۴۳ هزار دانش آموز نسیم شهری به پویش “نه به چهارشنبه سوری خطرناک” برای حاضرین در مراسم سخنرانی کرد.

وی با ابراز امیدواری نسبت به برگزاری چهارشنبه سوری بدون حادثه در استان تهران، تبیین کرد: سال گذشته دانش آموزان نسیم شهری با امضای طوماری متعهد شدند، که کارهای خطرناک نظیر خرید ترقه را در چهارشنبه آخر سال انجام ندهند و بدون کارهای خطرناک در چهارشنبه سوری شاد باشند و به این طریق گام بزرگی در راستای ایجاد چهارشنبه سوری بی‌خطر برداشته شد.

ملکی با بیان اینکه دانش آموزان نسیم شهری با امضای مجدد طومار “نه به چهارشنبه سوری خطرناک” در سال جاری به نوعی تجدید میثاق کرده‌اند، عنوان داشت:  طول این طومار بیش از ۳۰ متر است، که ۴۳ هزار نفر از دانش آموزان نسیم شهری با امضای آن به این پویش پیوسته‌اند.

لازم به ذکر است که درپایان این مراسم، از تصویر شهید «علی امینی» نیز در آتش نشانی نسیم شهر رونمایی شد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.