دانش آموزان ناحیه یک بهارستان به مرحله کشوری راه یافتند

18 هنرجو از شهرستان های استان تهران به مرحله کشوری نهمین جشنواره مهارت های هنری کار دانش راه یافته اند که 4 نفر آنها از آموزش و پرورش ناحیه یک بهارستان می باشد . به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه،  نتایج نهایی مرحله استانی نهمین جشنواره مهارت های هنری کار دانش اعلام شد . در […]

18 هنرجو از شهرستان های استان تهران به مرحله کشوری نهمین جشنواره مهارت های هنری کار دانش راه یافته اند که 4 نفر آنها از آموزش و پرورش ناحیه یک بهارستان می باشد .

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه،  نتایج نهایی مرحله استانی نهمین جشنواره مهارت های هنری کار دانش اعلام شد .

در پی اعلام نتایج نهایی مرحله استانی نهمین جشنواره مهارت های هنری کاردانش 4 هنرجوی آموزش و پرورش ناحیه یک بهارستان ضمن راهیابی به مرحله کشوری حائز رتبه های اول و دوم استان شدند .

بر اساس اعلام اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ، فضه پورمهدی  در رشته طراحی لباس و زهرا عبادالهی در رشته نگارگری از هنرستان شهید قیدرلو رتبه اول استان و الهه داداش زاده از هنرستان شهید قیدرلو در رشته طراحی لباس و بهزاد حیدری در رشته چهره سازی از آموزشگاه بابا صفرعلی  رتبه دوم استان را کسب و به مرحله کشوری این جشنواره راه یافتند .

mail.google.com

شاین ذکر است که 18 هنرجو از شهرستان های استان تهران به مرحله کشوری راه یافته اند که 4 نفر آنها از آموزش و پرورش ناحیه یک بهارستان می باشد .

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.