مسئول بسیج اصناف بهارستان:

خیرین بهارستانی در قالب طرحی حامی دانش آموزان نیازمند شدند

مسئول بسیج اصناف بهارستان گفت: طرح «یک کاسب، یک دانش‌آموز» به جهت حمایت از دانش آموزان نیازمند بهارستانی در سطح شهرستان درحال اجرا شدن است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، جواد محققی مسئول بسیج اصناف شهرستان بهارستان باتاکید بر نزدیک بودن سال تحصیلی جدید و لزوم رسیدگی به کودکان نیازمند، بیان داشت: در قالب طرح «یک کاسب، یک دانش‌آموز» کسبه‌های خیر اندیش شهرستان بهارستان اقلام مورد نیاز هزار دانش آموز نیازمند را تامین خواهند کرد.

وی در ادامه باتشریح نحوه اجرای طرح مذکور در سطح بهارستان، تبیین کرد: در آستانه آغاز سال تحصیلی جدید، طرح «یک کاسب، یک دانش‌آموز» از روز گذشته همزمان با سراسر کشور، در قالب رزمایش سراسری آغاز شده است و تا اول مهر ماه و شروع سال تحصیلی ۹۸_۹۷ ادامه‌دار می باشد.

محققی در رابطه با طرح «یک کاسب، یک دانش‌آموز»، تشربح کرد: در قالب این طرح بازاریان و تجار خیر شهرستان بهارستان اقلام مورد نیاز دانش آموزان نیازمند شهرستان از قبیل لباس، کیف، کفش و لوازم التحریر را تهیه و تقدیم نیازمندان بهارستانی می کنند.

وی همچنین با بیان اینکه طرح مذکور در تمامی شهرستان‌های استان تهرانبه صورت همزمان درحال برگزاری می باشد، گفت: به واسطه اجرای طرح «یک کاسب، یک دانش‌آموز» هزاران دانش آموز نیازمند در سراسر کشور می توانند در سال تحصیلی جدید نیز به مدرسه بروند و ادامه تحصیل بدهند که این امر ثمره انجام کار خیر و این سنت دیرینه است.

مسئول بسیج اصناف شهرستان بهارستان درپایان باتوجه به بازدهی طرح «یک کاسب، یک دانش‌آموز» در روز نخست، خاطرنشان کرد: طرح مذکر در راستای پشتیبانی مالی اصناف، بازاریان و فعالان اقتصادی بهارستان از دانش آموزان بی‌بضاعت و بازمانده از تحصیل در گام اول ۳۰۰ دانش آموز بهارستانی را پوشش داد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.