خیرین بهارستانی بیش از ۶ میلیارد ریال برای مبارزه با کرونا کمک کردند

خیرین بهارستانی در نشستی که با حضور مسئولین شهرستان بهارستان برگزار شد، بیش از ۶ میلیارد ریال برای مبارزه با ویروس کرونا کمک کردند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، نشست هم‌اندیشی مجتبی خانجانی فرماندار شهرستان بهارستان با جمعی از این خیران شهرستانی با حضور دانوش دمیریان مدیر شبکه بهداشت و درمان، بخشداران بوستان و گلستان و جمعی از مسئولین ادارات و سازمان‌های بهارستانی در محل فرمانداری بهارستان برگزار گردید.

بنابر این گزارش، در نشست برگزار شده مبلغ شش میلیارد و ششصد و هشتاد میلیون ریال به جهت تهیه تجهیزات پزشکی مورد نیاز بیمارستان امام حسین (ع) بهارستان در راستای مقابله با شیوع ویروس کرونا جمع آوری شد.

همچنین مقرر گردید حساب بانکی مشترک به نام سه نفر از معتمدین شامل حجت الاسلام والمسلمین محمد بغدادی، حسن زارعی و رحمت‌الله معصومی افتتاح و مبالغ جمع آوری شده تحت نظارت فرمانداری بهارستان و شبکه بهداشت و درمان شهرستان و مراجع قضایی برای خرید امکانات پزشکی مورد نیاز هزینه شود.

گفتنی است که این حساب پس از تشکیل مجمع خیرین سلامت مسدود و ابطال خواهد شد، همچنین این شماره حساب به زودی برای اطلاع عموم نیز اعلام می گردد.

در نشست مذکور همچنین چندتن از خیرین از جمله سعدالله ضربی مبلغ ۲۰۸ میلیون تومان، نقی شیخی ۳۰۰ میلیون تومان، فرماندار بهارستان مبلغ ۱۰۰ میلیون تومان، رحمت‌الله معصومی ، رحمت‌الله بیک‌پور، خادمی و محمدعلی امجدی و بیک‌پور هر کدام مبلغ ۲۰ میلیون تومان کمک کردند.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.