خدام حرم قدس رضوی به همراه پرچم متبرک حرم امام رضا (ع) در بهارستان حاضر شدند

خدام حرم قدس رضوی به همراه پرچم متبرک حرم امام رضا (ع) مهمان شهروندان شهرستان بهارستان و امامزاده باقر (ع) شدند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، صبح امروز به مناسبت دهه کرامت خدام حرم قدس رضوی به همراه پرچم متبرک حرم امام رضا (ع) وارد شهرستان بهارستان شده و ابتدا در امامزاده باقر (ع) شهرصالحیه حضور یافتند.

گفتنی است که خدام حرم قدس رضوی به همراه مردم و مسئولین بهارستانی ابتدا به عطر افشانی و غبارروبی مزار شهدای شهرستان در امامزاده باقر (ع) پرداختند و در ادامه با حضور در صحن امامزاده باقر (ع) مراسمی به جهت حضور خدام و دهه کرامت برگزار گردید.

این مراسم ابتدا با تلاوت آیاتی چند از کلام‌الله مجید آغاز شد و پس از آن، مراسم مرثیه‌خوانی و نوحه‌خوانی به مناسبت دهه کرامت در وصف امام رضا (ع) توسط مداحان بومی بهارستان اجرا شد.

در ادامه حجت الاسلام والمسلمین دهقانی از خادمین حرم امام رضا (ع) با بیان روایاتی از این امام بزرگوار برای حاضرین در مراسم سخنرانی کرد.

وی با اشاره به ثواب زیارت حرم امام رضا (ع)، بیان داشت: اجر و ثواب زیارت حرم امام برابر با زیارت این امام بزرگوار می باشد و همچنین روایتی از علی بن موسی الرضا (ع) داریم که می فرمایند هرکسی به زیارت زائران ما برود انگار که به زیارت ما آمده است.

ناگفته نماند که در ادامه مراسم، خدام حرم قدس رضوی و مسئولین و مردم بهارستان در مسجد جواد الائمه (ع) شهرک سلطان آباد نماز ظهر و عصر را به پا داشتند، حضور پرشور و استقبال شهروندان بهارستانی و همچنین توزیع نمک‌های متبرکه حرم امام رضا (ع) از جمله نکات قابل توجه مراسم مذکور می باشد.

لازم به ذکر است درپایان این مراسم توسط خدام حرم قدس رضوی از خانواده‌های شهدای شهرستان بهارستان تقدیر و تجلیل به عمل آمد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.