خانواده چادرنشین بهارستانی سرانجام صاحب منزل شدند

خانواده چادرنشین بهارستانی پس از گذشت تقریباً یک ماه با تلاش‌های صورت گرفته صاحب منزل شدند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، حدود یک ماهی بود که یک خانواده بهارستانی در کنار پارک فدک شهرک سبزدشت چادر زده بودند و به دلیل شرایط بد اقتصادی به ناچار در چادر زندگی می کردند و با وجود انعکاس این موضوع از سوی خبرگزاری‌ها و رسانه‌های شهرستانی، خبری از کمک مسئولین بهارستانی نشد.

گفتنی است که در این راستا برخی از مسئولین شهرستانی نظیر بخشدار بخش گلستان و اعضای شورای اسلامی شهرگلستان با خانواده مذکور دیدار کردند و قول‌هایی مبنی بر کمک به این خانواده ادند اما این وعده‌ها تنها محل زندگی این خانواده را چادر کنار پارک به مغازه کنار پارک فدک تغییر داد و فرزند شش ساله این خانواده نیز به دلیل نبود شرایط مناسب در بهزیستی به سر می برد.

درپایان ماجرای نه چندان خوشایند این خانواده گلستانی، سرانجام با تلاش مردم و خیرین بهارستانی یک منزل مسکونی برای این خانواده تهیه گردید و فرزند آن‌ها نیز به آغوش خانواده خود بازگشت، تا در نهایت پس از قریب به یک ماه چادرنشینی و شنیدن وعده‌های متعدد تلاش مسئولین و خیرین به رفع مشکلات خانواده مذکور انجامید.

لازم به ذکر است که این چندمین بار بود که یک خانواده بهارستانی مجبور به چادرنشینی می شود و امید است وضعیت اشتغال در سطح شهرستان به قدری بهبود یابد که در سال آینده شاهد چنین صحنه‌هایی در بهارستان و دیگر نقاط کشور نباشیم.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.