خانواده چادرخواب بهارستانی با مساعدت مسئولین خانه‌دار می شود

مسئولان بخش گلستان با حضور در محل سکونت خانواده بهارستانی که چند روزی در کنار خیابان زندگی کردند، برای مساعدت به این خانواده دست به کار شدند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، چند روزی بود که یک خانواده بهارستانی در چادری در کنار بیمارستان امام حسین (ع) شهرک سبزدشت زندگی می کردند که این خبر صبح روز گذشته توسط اصحاب رسانه شهرستان بهارستان در فضای مجازی و خبرگزاری‌های مختلف منتشر گردید.

گفتنی است که همین امر سبب شد تا مسئولان شهرستان بهارستان از وضعیت این خانواده با خبر شده و نسبت به رفع مشکلات این خانواده و جلوگیری از سکونت در جادر در فصل سرما و زمستان اقدام نمایند، که اقدام مذکور بازتاب‌های مثبتی از جانب مردم به همراه داشت.

بنابر این گزارش با پیگیری‌های طاهرخانی بخشدار بخش گلستان و حسنی رئیس شورای اسلامی شهرگلستان؛ خانواده چادر خواب سبزدشتی سامان می یابند و به منزلی برای سکونت موقت منتقل خواهند شد تا مشکلاتشان برطرف گردد.

پس از انتشار خبر طاهرخانی از نزدیک وضعیت این خانواده را بررسی کرد و با هماهنگی با شهرداری شهرگلستان قرار بر این شد تا مشکل این خانواده با مساعدت شهرداری و شورای اسلامی شهر در اولین فرصت مرتفع شود.

البته نباید فراموش کرد که این اتفاق که یک خانواده کنار خیابان و در چادر زندگی می کنند برای چندمین بار در بهارستان رخ داده است و گرچه مسئولین شهرستان همیشه با حضور خود برای رفع مشکلات چنین خانواده‌هایی اقدام می نمایند اما بروز چنین اتفاق ناراحت‌کننده‌ای در بهارستان مایه نگرانی بوده و نیاز به رسیدگی ریشه‌ای دارد.

درپایان لازم به ذکر است که مسئولان شهرستان بهارستان با کنترل قیمت‌ها و جلوگیری از گرانفروشی، نظارت بر وضعیت اجاره‌بهای منازل و گام برداشتن در مسیر اقتصاد مقاومتی و اشتغالزایی می توانند آمار بروز چنین اتفاقاتی را به حداقل برسانند.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.