بخشدار بخش بوستان:

«خانواده» در بحث مقابله با آسیب‌های اجتماعی بسیار حائز اهمیت است

بخشدار بخش بوستان گفت: در راستای مبارزه با آسیب‌های اجتماعی می بایست به خانواده و آموزش و پرورش توجه ویژه‌ای صورت بگیرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، نشست کمیته بررسی آسیب‌های اجتماعی در بخش بوستان شهرستان بهارستان برای دومین بار در طول سال جاری با حضور سیف‌الله علامی بخشدار بخش بوستان، اعضای شورای اسلامی نسیم شهر، نمایندگان ادارات و دستگاه‌ها در محل سالن اجتماعات بخشداری بخش بوستان برگزار گردید.
علامی در این نشست باتاکید بر اهمیت رسیدگی به موضع آسیب‌های اجتماعی، عنوان داشت: در موضوع آسیب‌های اجتماعی می بایست به شکل علمی و با برنامه‌ریزی دقیق و همچنین تدبیر کافی کار کرد.
وی در ادامه با اشاره به لزوم برنامه‌ریزی دقیق و کارشناسای شده در خصوص آسیب‌های اجتماعی، تصریح کرد: در این زمینه استفاده از تجربه مشاوران و کارشناسان حوزه آسیب‌های اجتماعی می بایست مدنظر مسئولین قرار گیرد.

بخشدار بخش بوستان همچنین در رابطه با موضوعات حائز اهمیت در بحث آسیب‌های اجتماعی، اظهار داشت: تحکیم بنیان خانواده و نقش آموزش و پرورش به عنوان اساسی‌ترین نهادهای اجتماعی در حوزه آسیب‌های اجتماعی بسیار اساسی و حائز اهمیت می باشد و نباید نسبت به آن‌ها بی‌توجه بود.

وی درپایان باتوجه به اینکه در دین مبین اسلام «خانواده» از جایگاه مهم و ویژه‌ای برخوردار می باشد، خاطرنشان کرد: بدون تردید هر چه این بنیان قوی‌تر باشد، فرزندان سالم تحویل جامعه داده می شود و در نتیجه شاهد ایجاد جامعه‌ای بالنده خواهیم بود.

لازم به ذکر است که هریک از اعضاء حاضر در نشست نشست کمیته بررسی آسیب‌های اجتماعی نظرات و طرح‌های خود را پیرامون موضوع برگزاری جلسه ارائه کردند و به سئوالات شرکت‌کنندگان در نشست پیرامون موضوعات مذکور پاسخ داده شد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.