بخشدار بخش بوستان:

خانه جوان در بخش بوستان افتتاح خواهد شد/ قشر جوان هدف اصلی شبکه‌های فارسی زبان خارجی می باشند

بخشدار بخش بوستان گفت: بدون تردید هدف اصلی فعالیت صدها شبکه فارسی زبان خارجی با سرمایه گذاری‌های میلیاردی، گمراهی جوانان و دور کردن آن‌ها اصول انقلاب است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، سیدمحسن موسوی بخشدار بخش بوستان باتاکید بر لزوم اعتماد به جوانان، عنوان داشت: استفاده از ظرفیت‌ها و استعدادهای جوانان در جامعه امروز قسمتی مبانی توسعه یافتگی می باشد، که نیازمند توجه مسئولان است.

وی در خصوص نکات حائز اهمیت در استفاده از جوانان در عرصه‌های مختلف، تشریح کرد: برنامه‌ریزی درست و هدفمند و همچنین استفاده مناسب از ظرفیت‌ها و استعدادهای جوانان در عرصه‌های مختلف فکری، فرهنگی، علمی، ورزشی از جمله نیازهای اولیه اعتماد به قشر جوان در جامعه است.

موسوی در ادامه با بیان اینکه برگزاری جلسات و نشست‌های مختلف با جوانان بخش بوستان در دستور کار بخشداری قرار دارد، بیان داشت: برگزاری این جلسات مطمئناً سبب آشنایی بیشترو بهتر با جوانان نخبه می شود و به نوعی موتور محرکی برای توسعه بخش بوستان به حساب می آید.

وی همچنین به موضوع نفوذ و تلاش دشمنان ایران و انقلاب برای گمراهی جوانان کشور اشاره کرد و گفت: تبلیغات بدخواهان و دشمنان نظام برای ضربه زدن به ایران عزیز به ویژه قشر جوان کشور از جلمه این عوامل می باشد که نمونه بارز آن فعالیت بیش از ۱۰۰ شبکه فارسی زبان با میلیاردها دلار سرمایه گذاری خارجی می باشد.

بخشدار بخش بوستان در رابطه با شیوه فعالیت این شبکه‌های فارسی زبان، تبیین کرد: این شبکه‌ها به صورت رایگان به پخش برنامه برای کشورهای فارسی زبان به ویژه ایران اسلامی می پردازند که به شکل واضح و بدون تردید هدف آن‌ها صرفاً ضربه زدن به نظام جمهوری اسلامی در حوزه‌های مختلف دینی، فرهنگی، اجتماعی، سیاسی و… است.

وی درپایان باتوجه به اهمیت ارتباط مسئولان با جوانان، متذکر شد: در آینده نزدیک با بهره برداری از ساختمان سرای محله بخش بوستان و همچنین تخصیص بخشی از فضای این محل به خانه جوان، شاهد حضور پررنگ‌تر و موثرتر جوانان و نوجوانان بهارستانی در عرصه‌های مختلف خواهیم بود.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.