رئیس اداره ورزش و جوانان بهارستان:

خانه جوان بهارستان به مکانی فرهنگی تبدیل خواهد شد

رئیس اداره ورزش و جوانان بهارستان گفت: پروژه احداث خانه جوان شهرستان بهارستان در سال 97 آغاز می شود و ظریف یکسال به بهره‌‎برداری خواهد رسید.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، حسن داورزنی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بهارستان با اشاره به عملکرد قابل قبول این اداره در سال گذشته، بیان داشت: در سال ۹۶ ما ۶ رتبه کشوری را در شهرستان بهارستان کسب کرده‌ایم و در سال ۹۲ رتبه استانی را داشته‌ایم.

وی همچنین با بیان اینکه وجود انگیزه در بین ورزشکاران از اهمیت بالایی برخوردار می باشد، تبیین کرد: امید است جوانان این منطقه با اعتماد به نفس بیشتر حضور فعال و پر رنگ‌تری را در عرصه‌های ورزشی داشته باشند و بیش از پیش در عرصه‌های مختلف بدرخشند.

داورزنی در ادامه باتاکید بر اینکه شهرستان بهارستان دارای ۴ مربی ملی پوش می باشد، عنوان داشت: مربیان کشتی‌های فرنگی و آزاد و همچنین تکواندو از این منطقه می باشند که تیم‌های المپیکی را آموزش می دهند که در میادین جهانی حضور دارند و با محدودیت‌های کم قهرمان شده‌اند.

وی در رابطه با اهمیت و لزوم وجود خانه بهداشت در شهرستان بهارستان، تصریح کرد: با همکاری شهرداری و شورای اسلامی شهرگلستان خانه جوان شهرستان بهارستان در ۱۰۰۰ متر مربع زمین در سال جاری احداث خواهد شد و این پروژه مهم ظرف یک سال تکمیل و به بهره‌برداری می رسد.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بهارستان درپایان باتوجه تاثیر وجود خانه جوان در بهارستان، افزود: به امید خدا، خانه جوان مکان بسیار فرهنگی و خوبی خواهد شد و همچنین کار اجرایی احداث زمین چمن مصنوعی نیز آغاز شده و در ۶ ماهه ابتدایی سال به بهره برداری می رسد و همچنین سالن بانوان صالحیه نیز تا خرداد ماه سال جاری افتتاح خواهد شد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.