خانمحمدی به عضویت کمیته حدت بین حوزه و دانشگاه آزاد در آمد

به گزارش بهارستانه، خانمحمدی کارشناس ارتباطات و نیز عضو شوری اسلامی نسیم شهر در حاشیه برگزاری  مراسم گرامیداشت حوزه و دانشگاه در محل دانشگاه آزادی اسلامی پرند  اظهار داشت :بی تردید همگرایی و اتحاد بین حوزه و دانشگاه برای بالندگی و ترقی هر چه بیشتر اسلام و مکتب ارزشمند تشیع ضروری است. وی ادامه داد: […]

به گزارش بهارستانه، خانمحمدی کارشناس ارتباطات و نیز عضو شوری اسلامی نسیم شهر در حاشیه برگزاری  مراسم گرامیداشت حوزه و دانشگاه در محل دانشگاه آزادی اسلامی پرند  اظهار داشت :بی تردید همگرایی و اتحاد بین حوزه و دانشگاه برای بالندگی و ترقی هر چه بیشتر اسلام و مکتب ارزشمند تشیع ضروری است.

وی ادامه داد: بر این اساس برای از بین بردن سیاست‏های تفرقه ‏انگیز دشمنان، حوزه و دانشگاه به عنوان دو مغز متفکر جامعه باید همواره در راستای حفظ و تقویت بیشتر اتحاد و انسجام خود تلاش کرده تا عزّت و آزادی جامعه اسلامی تضمین شود.

خانمحمدی  تشکیل کمیته ای جهت تقویت وحدت حوزه و دانشگاه را  در دانشگاه آزاد اسلامی شهر پرند با حضور مسئولین بویژه نماینده محترم و ریاست دانشگاه آزاد اسلامی پرند را در راستای  پیوند  وحدت حوزه و دانشگاه مستحکم تر با ارائه راهکار های اساسی و کارشناسی دانست  واضافه کرد :  مسئولان فرهنگی واحد ها و مراکز دانشگاهی مانند چراغی هستند که در تاریکی فرهنگی ، باید مسیر گمشدگان در ظلمت را روشن نمایند که این مسئله با کارکردن هر روز روی خودمان ، میسر می شود ما باید با تجربه اندوزی در این راه مانند چراغی فروزان در دانشگاهها باشیم که موجب هدایت در ظلمت ماندگان باشیم .

عضو کمیته  وحدت بین حوزه و دانشگاه   اظهار امیدواری کرد :مشارکت در اسلام بسیار سفارش شده لذا  بایستی مسئولین فرهنگی مشارکت ، مشورت با دیگران را جهت تصمیم گیری بهتر در اولویت قراردهند  .

خانمحمدی با تقدیر از نماینده فعال در عرصه های مختلف بویژه در خصوص مسائل فرهنگی و دانشگاهی نیز گفت : خوشبختانه شهرستان رباط کریم و بهارستان در دوره نهم  دارای یک نماینده فرهنگی پر توان و پیگیر در همه عرصه ها بویژه در حوزه مسائل فرهنگی و اجتماعی پیشگام هستند واین برای شهرستان نعمت بزرگی است   که باید پاس بداریم.

منبع:مهر

/پایان خبر/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.