حمله موشکی سپاه به تروریست‌ها تنها بخشی از توان جمهوری اسلامی ایران بود

نماینده مسیحیان ارمنی جنوب ایران با بیان اینکه نیروهای امنیتی ما اشراف کاملی بر اقدامات دشمنان دارند، گفت: حمله موشکی سپاه به مواضع تروریست‌ها بخشی از توان نظامی ایران بود و قدرت نظامی کشور ما به مراتب بیش از اینها است.

به گزارش بهارستانه به نقل از فارس، ژرژیک آبراهامیان نماینده مسیحیان ارمنی جنوب ایران در مجلس شورای اسلامی با اشاره به حمله موشکی و پهپادی سپاه پاسداران به مواضع سرکرده‌های تروریست‌ها در سوریه گفت: با توجه به شواهد و قرائن موجود در ارتباط با انتساب حرکت تروریستی چند روز قبل در اهواز به داعش، حمله موشکی و پهپادی سپاه به مواضع آنها دور از انتظار نبود.

می افزود: این حمله موشکی سپاه یک عملیات کوبنده و با هدف مشخص بودو ضرباتی را به طراحان عملیات تروریستی در اهواز وارد کرد.

نماینده مسیحیان ارمنی جنوب ایران اظهارداشت: نیروهای امنیتی ما بر حرکت‌ها و برنامه‌های دشمنان ما علیه ملت ما تهیه کرده‌اند اشراف کامل دارند و هرگونه عملیات تروریستی از سوی تروریست‌ها بی‌گمان بی‌جواب نمی‌ماند.

آبراهامیان خاطرنشان کرد: حمله موشکی سپاه کل به مواضع تروریست‌ها در سوریه کل توان جمهوری اسلامی ایران نیست بلکه پاسخی به حرکت مزبوهانه تروریست‌هاست که انجام شده و قطعاً توان جمهوری اسلامی ایران و نیروهای مسلح ما اعم از ارتش و سپاه فراتر از این حدود است. در برابر هر تعرضی متناسب با آن عملیاتی انجام می‌شود، پیامی که این عملیات داشت بیانگر اقتدار و قدرتی است که جوانان ما به آن دست یافته‌اند و دشمنان ما را در صدها کیلومتر آنطرف‌تر از مرزهای جغرافیایی مورد هدف قرار دهد.

نماینده مسیحیان ارمنی جنوب ایران در پایان با تسلیت به بازماندگان خانواده‌های قربانیان حادثه تروریستی اهواز گفت: این اقدامات تروریستی نمی‌تواند در اراده ملت ما خللی ایجاد کند و نیروهای مسلح ما پاسخ کوبنده و دندان‌شکنی به عامران و عاملان اینگونه اقدامات و تلاش‌ها خواهند داد.

انتهای پیام/

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.