امام جمعه بخش گلستان:

حمله موشکی سپاه آمریکا را وادار به عقب نشینی کرد/ در ایران کسی حق دم زدن از مذاکره را ندارد

امام جمعه بخش گلستان گفت: پس از سیلی محکم سپاه، آمریکا مجدداً شروع به دم زدن از صلح و مذاکره کرده است اما از این پس در ایران اسلامی کسی حق حرف زدن از مذاکره را ندارد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، حجت الاسلام والمسلمین محمود نورپور امام جمعه بخش گلستان در خطبه‌های نماز جمعه خود با اشاره به ترور سردار شهید قاسم سلیمانی، بیان داشت: سردار سلیمانی محبوب دل‌ها بود و بنا به گفته اسلام، انسان با ایمان و عمل صالح محبوب می شود که هر دو در این شهید بزرگوار وجود داشت.

وی در ادامه با بیان اینکه مسئولین ما باید از خواب غفلت بیدار شوند، تصریح کرد: به جای دو دستی چسبیدن به صندلی و پست و مقام باید در راه خدمت به مردم، انقلاب، کشور و اسلام گام برداشت و در این راه می بایست با اخلاص و بصیرت عمل کرد.

حجت الاسلام والمسلمین نورپور با تقدیر و تشکر از سپاه برای سیلی محکم موشکی که آمریکا زده شد، گفت: این سیلی که به آمریکا زده شد، اقتدار جمهوری اسلامی ایران را نشان داد چراکه این شیطان بزرگ از طریق ۱۶ کشور از ایران درخواست کرده بود که انتقام نگیرد و تهدیدهایی در بعد از آن انجام داده بود که بعد از حمله موشکی نشان داده شد که تمام این تهدیدات تو خالی و پوچ بود.

وی همچنین در رابطه آثار حمله به مجهزترین پایگاه آمریکا یعنی عین الاسد، عنوان داشت: این حمله باعث عقب نشینی آمریکا از خاورمیانه گردید و می بینیم که امروز از صلح و مذاکره مجدد دم می زنند اما از این پس کسی در ایران اسلامی حق ندارد که دم از مذاکره بزند.

امام جمعه بخش گلستان درپایان باتوجه به اینکه وجود سردار سلیمانی دشمن شکن بود، افزود: شهادت این شهید بزرگوار نیز دشمن شکن بود و روحی در ایران دمید که به تعبیر رهبر معظم انقلاب نشان داد که انقلاب اسلامی هنوز زنده می باشد و این شهادت چشم‌های غبار گرفته را شست.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.