حمله به مأموران پلیس ساختمان در بهارستان

به مأموران پلیس ساختمان در حین انجام وظیفه در شهرستان بهارستان حمله شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، ساخت سازهای غیرمجاز و خلاف قوانین از جمله مواردی است که می تواند سبب بروز مشکلات عدیده‌ای در سطح شهرها شود و مطمئناً برخورد جدی و قانونی مسئولین مربوطه را طلب می کند.

بنابر همین دلایل مسئولین شهرداری شهرگلستان نیز اقدام به برخورد با ساخت و سازهای غیزمجاز در سطح شهر کرده‌اند و مأموران شهرداری در این اقدام مطابق قانون با این ساخت و سازها برخورد می کنند.

اما نکته قابل توجه در خصوص این اقدام این است که افرادی به مأموران پلیس ساختمان در شهرگلستان حمله‌ور شده‌اند و آن‌ها را مورد ضرب و شتم قرار داده‌اند که تصاویری نیز از مأموران پلیس شهرداری در بیمارستان نیز موجود می باشد.

گفتنی است که در گذشته نیز اتفاقی مشابه در شهرصالحیه افتاده است که تکرار این اتفاقات باعث بروز برخی نگرانی‌ها می شود و بدون تردید نیاز مبرم برخورد با مسئولین این اتفاق به شدت احساس می شود و نیاز است تا هرچه سریعتر با افرادی قانون را زیرپا می گذارند و به مأموران قانون حمله می کنند برخورد جدی و قانونی شود.

آیا قانون با این گردنکشان تعارف دارد؟ قطعا نه! اما چرا این اتفاق تکرار می شود؟ و اصلا بسازبفروش‌ها با کدام پشتوانه به نیروهای شهرداری اینگونه بی‌مهابا حمله می کنند؟

درپایان ناگفته نماند که چنین اتفاقاتی لزوم برخورد سرسختانه‌تر را با ساخت و سازهای غیرمجاز در سطح شهرستان بهارستان و نیاز به ورود مسئولین شهرستانی به این موضوع را تشدید می کند.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.