امام جمعه بخش گلستان:

حمله تروریستی اهواز نشانه نامیدی دشمنان از تحریم‌ها و فشارهای اقتصادی است/ ایران اسلامی امرور در جهان مقتدر و مستقل می باشد

امام جمعه بخش گلستان گفت: حمله تروریستی اهواز کاری وحشیانه و به دور از انسانیت بود و بار دیگر نشان از حمایت دروغین دشمنان از حقوق بشر بود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، حجت الاسلام والمسلمین محمود نورپور امام جمعه بخش گلستان در خطبه‌های نماز جمعه خود باتاکید بر موضوع امر به معروف و نهی از منکر، گفت: چهل سال از عمر انقلاب می گذرد اما هیچ مسئول و هیچ دولتی از امر به معروف و نهی از منکر، حجاب، نماز و… حرفی نزد و در خصوص ترویج آن در جامعه قدمی برنداشت.

وی با اشاره به آسیب‌های اجتماعی موجود در جامعه، عنوان داشت: خداوند از ما راضی نمی باشد زمانی که به مشکلاتی نظیر عفاف و حجاب و امر به معروف و نهی از منکر بی‌توجه باشیم و مانتوها تبدیل به مانتوی کوتاه و مانتوهای کوتاه تبدیل به پیراهن و در نهایت به کشف حجاب منجر شوند.

حجت الاسلام والمسلمین نورپور در ادامه به اهمیت نماز جمعه اشاره کرد و بیان داشت: نماز جمعه باید توسط آموزش و پرورش، دانش آموزان و دانشجویان، بسیجیان و پایگاه‌های بسیج و جوانان تقویت. شود چراکه این موضوع همچون خاری در چشم دشمنان می باشد.

وی همچنین حادثه تروریستی اهواز را محکوم کرد و تبیین کرد: این جنایت وحشیانه در آغازین روز از دفاع مقدس، قابل چشم پوشی نیست و رحم نکردن تروریست‌ها به کودک چهارساله و جانباز دفاع مقدس، نشان داد که دشمنان امید چندانی به فشارهای اقتصادی و تحریم‌های خود ندارند و به همین دلیل دست به انجام همچین کار غیرانسانی و وحشیانه‌ای می زنند.

امام جمعه بخش گلستان درپایان باتوجه به اقتدار امروز جمهوری اسلامی ایران در جهان، افزود: ایرانی که پیش از انقلاب کاملاً وابسته و محلی برای حصور بیگانگان و مستشاران آمریکایی بود امروز با اقتدار و مستقل می باشد به شکلی تمامی قدرت‌های جهان را به چالش کشید و سازمان ملل نیز شاهد قانونی و اصولی بودن تمامی امور ایران و پیشرفت و اقتدار کشور بود، درحالی که ترامپ احمق باعث شد تا تمامی سران کشورهای جهان به او بخندند.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.