فرمانده سپاه شهرستان بهارستان:

حمایت از نهضت مقاومت جزو مسائل اصلی جهان اسلام و انقلاب اسلامی است

فرمانده سپاه شهرستان بهارستان گفت: ضعف بعضی از حکومت‌های عرب و سکوت جامعه بین‌الملل سبب اعمال ظلم به مردم فلسطین و قدس شریف شده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، یدالله سلیمانی فرمانده سپاه شهرستان بهارستان در سخنرانی خود در راهپیمایی روز جهانی قدس با بیان اینکه مبارزه و ایجاد نهضت برای آزاد سازی قدس شریف از آغاز انقلاب جزو اهداف و برنامه‌های ما بوده است، بیان داشت: نامگذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به عنوان روز جهانی قدس توسط امام خمینی (ره) و مطرح شدن موضوع قدس به عنوان مشکل اصلی جهان اسلام در طول چهار دهه از عمر انقلاب به روشنی بیانگر این امر است.

وی در ادامه با اشاره به وضعیت سیاسی و امنیتی منطقه، بیان داشت: به روشنی قابل درک است که دشمن از آغاز انقلاب اسلامی در تمامی حوزه‌ها نظیر حوزه سیاسی، فرهنگی، امنیتی و… از هیچ توطئه و کنترلی دریغ نکرده است تا از حمایت مسلمانان از نهضت مقاومت جلوگیری کنند.

سلیمانی هدف استکبارگران جهانی از وارد جنگ شدن و مقابله با ایران را جلوگیری از حمایت از نهضت مقاومت دانست و تبیین کرد: امروز در ضعف حکومت‌های اسلامی عرب و در سکوت جامعه بین‌الملل ما شاهد ظلم به فلسطین و مردم غزه می باشیم.

وی همچنین به توطئه‌های دشمنان در طول سال‌های اخیر اشاره کرد و عنوان داشت: آمریکا و اسرائیل و هم دستانشان با ایجاد تفرقه در صفوف مسلمانان، ایجاد اسلام هراسی و ایران هراسی، تحریم و ترویج اسلام آمریکایی سعی در جلوگیری از حمایت از نهضت مقاومت داشتند و دارند.

فرمانده سپاه شهرستان بهارستان باتاکید بر ایجاد داعش و گروه‌های تروریست تکفیری در منطقه توسط آمریکا، تصریح کرد: دشمنان با ایجاد جنگ‌های نیابتی و ایجاد گروه‌های تروریستی از بین مسلمانان با برنامه‌ریزی خود به خوبی از انحراف برخی دولت‌های عرب و دلارهای آن‌ها استفاده کردند و ما را نیز درگیر این جنگ‌های نیابتی کردند.

وی درپایان باتوجه به موضوع حقوق بشر در طول چهار دهه اخیر، خاطرنشان کرد: در حقوق بشر آمریکایی اگر عملی برخلاف میل آمریکایی‌ها انجام شود بر روی آن زوم می کنند و گسترشش می دهند تا به منافع خود برسند، اما هیچگونه اقدامی بر علیه رژیم کودک‌کش صهیونیستی انجام نمی دهند.

انتهای پیام/ ع

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.