رئیس شورای اسلامی شهرگلستان:

حقوق کارگران شهرداری بابد به موقع پرداخت شود/ نظارت بر کار پیمانکاران تشدید خواهد شد

رئیس شورای اسلامی شهرگلستان گفت: در سال آینده در خصوص انتخاب پیمانکاران شهرداری شهرگلستان تجدید نظرهای صورت خواهد گرفت.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، علی حسنی رئیس شورای اسلامی شهرگلستان در جمع خبرنگاران با اشاره به موضوع عدم پرداخت حقوق کارگران شهرداری، عنوان داشت: گلایه‌های برخی از کارگران شهرداری در رابطه با تاخیر در پرداخت حقوقشان ناراحت کننده می باشد و باید به این موضوع توجه ویژه‌ای صورت بگیرد.

وی در ادامه باتاکید بر اینکه پرداخت حقوق کارگران در زمان درست آن‌هم در روزهای پایانی سال از اهمیت بالایی برخوردار است، تصریح کرد: هرچند پرداخت حقوق کارگران وظیفه پیمانکار مربوطه می باشد اما ما با جدیت کامل پیگیر موضوع مذکور می باشیم‌.

حسنی در رابطه با کم کاری بعضی از پیمانکاران در شهرداری شهرگلستان، بیان داشت: متاسفانه برخی از پیمانکارهای نیروهای انسانی شهرداری این شهر اصولی کار نمی کنند و همین امر ضرورت نظارت بیشتر در این حوزه را دو چندان می کند.

وی همچنین به اهمیت انتخاب درست و مناسب پیمانکاران شهرداری شهرگلستان اشاره کرد و تبیین کرد: می بایست در سال آینده یک تجدید نظر اساسی در امور پیمان‌های فضای سبز و خدمات شهر انجام داده شود تا کمتر شاهد اینگونه مشکلات باشیم، چراکه این امر اکنون جزو ضرورت‌های شهر به شمار می رود.

رئیس شورای اسلامی شهرگلستان درپایان باتوجه به اینکه در آخرین نشیت شورای اسلامی این شهر، اعضای شورا پرداخت ۲۵ درصد از قرار داد پیمانکارهای این حوزه را تصویب کردند، خاطرنشان کرد: با این تصویب این موضوع، بنده همچنان تا حصول نتیجه موضوع را پیگیری خواهم کرد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.