حقوق شهروندان پرند را تا نتیجه مطلوب پیگیری می‌کنیم

امام جمعه پرند گفت:مطالبه گری های مسئولین شهر پاسخ داد و وزیر کشور به پرند آمد و مصوبات خوبی در جلسه مسئولان داشت و حال باید پیگیر مصوبات باشیم تا نتیجه را مردم‌ حس کنند.

به گزارش بهارستانه،  حجت الاسلام و المسلمین کاظمی امام جمعه شهر پرند در خطبه های نماز سیاسی و عبادی این هفته شهر پرند بیان داشت: ضمن گرامیداشت هفته بسیج اظهار کرد: خدا را شاکرم که پیگیری ها جهت مطالبات حقوق شهروندان شهر پرند نتیجه داد و دیروز شهر پرند میزبان وزیر کشور و مسئولان برای احقاق حقوق شهروندی شما مردم خوب و فهیم‌ پرند بود.

وی افزود: مطالبه گری های مسئولین شهر پاسخ داد و وزیر کشور به پرند آمد و مصوبات خوبی در جلسه مسئولان داشت و حال باید پیگیر مصوبات باشیم تا نتیجه را مردم‌ حس کنند و تا آن روز آرام و قرار نخواهیم داشت تا ان شاءالله این‌مصوبات عملی و اجرایی شود.

امام جمعه پرند با اشاره به سوءاستفاده برخی نفوذی ها از شرایط مطالبه گری ها ی بیان‌کرد: اگر قرار است‌ کسی یا کسانی در جایگاه نفود در شهر پرند پیرو مطالبات مردمی برای احقاق حقوق شهروندی سوءاستفاده کنند و اتفاقاتی را در شهر رقم بزنند ، بنده به عنوان سپر بلای مردم با یاری شما و سایر مسئولان وارد عمل می شویم و پوزه منافقین و نفوذی ها را برای همیشه در این شهر به خاک خواهیم مالید.

حجت الاسلام کاظمی در ادامه گفت: امروز الگوی بسیجی و جهادی و تشکیلاتی جمهوری اسلامی ایران در اقصی نقاط و منطقه و همچنین کشورهای اسلامی همسایه گسترش یافته است ، جبهه مقاومت به علمداری شهید حاج قاسم سلیمانی برافراشته شده است و پیروزی های خوبی را در منطقه اعم از سوریه ، عراق ، لبنان کسب کرده است و این پیروزی ها باعث اقتدار ایران در منطقه شده است و در دیپلماسی و مذاکرات باید با اقتدار مذاکره‌ کنیم و تلاش جبهه مقاومت و مدافعان حرم و اقتدار و امنیت حاصل را حفظ کنیم و از جایگاه خود عقب نشینی نکنیم و محکم بر سر حقوق خود بایستیم.

امام جمعه پرند بیان‌کرد: جبهه مقاومت درسوریه کارهای زیرساختی فرهنگی و مردمی زیادی انجام داده است و این امر باعث توسعه و ترویج فرهنگ شیعه و ایران اسلامی کشور عزیز مان شده است و امروز با این تفکر و ایده آمادگی این را دارند تا گروه های تکفیری ، داعش و منافقین و صهیونیستی ها را برای همیشه از منطقه کوتاه کنند..

انتهای پیام/*

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.