حفظ روحیه بسیجی آسیب به نظام و انقلاب را کاهش می دهد

امام جمعه گلستان با اشاره به اینکه بسیج همواره در عرصه های مختلف نقش آفرین بوده است گفت: حفظ روحیه بسیجی آسیب به نظام و انقلاب را کاهش می دهد.

به گزارش بهارستانه، حجت‌الاسلام محمود نورپور در خطبه‌های نماز جمعه این هفته گلستان ضمن دعوت خود و دیگر نمازگزاران به تقوای الهی ضمن تبریک هفته بسیج و پنجم آذر ماه، سالروز تشکیل بسیج، اظهار داشت: ما امیدواریم که روز به روز بر اقتدار و عظمت بسیج و برکات آن افزوده شود و همان طوری که مقام معظم رهبری در پیام شأن به مناسبت هفته بسیج فرمودند: «در پرتو خردمندی و درست اندیشی، با اعتماد و توکل به خداوند دانا و توانا می‌توانید در همه مسائل کشور و ملت، اثر بخش و مشکل گشا باشید این تجربه چند دهه ملت ایران است».

امام جمعه گلستان با بیان اینکه بسیج شجره طیبه ای است که ثمرات و برکات و میوه‌های این درخت تنومند و ریشه دار اقتدار، امنیت، خدمت، عمران و آبادانی، پیشرفت و ترقی است گفت: بسیج از روزی که تشکیل شده تا به امروز نقش آفرین بوده و در هشت سال دفاع مقدس ۹۰ درصد نیروها و رزمنده‌ها بسیجی بودند از اقشار مختلف، جوان و پیر و دانشجو و طلبه بعد از دفاع مقدس در عرصه سازندگی، خدمت رسانی و در عرصه‌های مختلف خوش درخشیده اند.

وی با اشاره به اینکه بسیج بلاگردان مردم است افزود: بسیج در حوادث غیرمترقبه مثل سیل و زلزله حضور پررنگ دارد در کرونا و در موضوع مواسات و کمک‌های مومنانه خدمات بسیج را مشاهده کردیم و می‌کنیم، بسیج، امید مردم و بازوی ولایت و خواری است در چشم دشمنان، بسیج فدایی ملت و پاسدار کشور و غیرت مردم است.

خطیب جمعه گلستان عنوان داشت: روحیه بسیجی گری که همان روحیه ایثار، جهاد، تلاش، اخلاص، ایمان، غیرت و دشمن ستیزی و عزت طلبی است را باید حفظ کنیم تا به این مملکت و نظام آسیبی نرسد.

نورپور با اشاره به سالروز شهادت دانشمند هسته‌ای «محسن فخری زاده» و «مجید شهریاری» افزود: این عزیزان از رویش‌ها و برکات انقلاب و خود بسیجی کامل بودند و خدمات بزرگی کردند، سالروز شهادت مجاهد بزرگ آیت الله مدرس را تسلیت و روز مجلس را گرامی می‌داریم مجلس شورای اسلامی عصاره ملت و نقش آفرین است.

انتهای پیام/*

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.