رئیس شورای اسلامی شهرصالحیه:

حضور گسترده مردم در راهپیمایی روز قدس تمام توطئه‌ها را خنثی کرد/ سخنان رهبر معظم انقلاب ترجمه درستی از وضعیت کشور در زمینه بین‌الملل می باشد

رئیس شورای اسلامی شهرصالحیه گفت: حضور گسترده مردم در راهپیمایی روز گذشته به زودی تمام توطئه‌ها و نقشه‌های دشمنان را خنثی می کند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، محمدرضا دهقان‌نیری رئیس شورای اسلامی شهرصالحیه با بیان اینکه قداست قدس شریف فصل مشترک تمام ادیان ابراهیمی و قدس قبله اول مسلمانان می باشد، بیان داشت: خروش ملت بزرگ ایران در راهپیمایی روز گذشته در حقیقت پاسخ قاطعی به بدعهدی آمریکا و پلیدی اسرائیل جنایتکار و غاصب بود.

وی در ادامه باتاکید بر اینکه روز جهانی قدس در تاریخ ایران و اسلام از اهمیت بسزایی برخوردار است، تبیین کرد: نفس روز جهانی قدس در حمایت از جوامع مظلوم و مستضعف جهان، ابتکاری خلاقانه و میراثی ماندگار از حضرت امام خمینی (ره) در تقویم نظام جمهوری اسلامی ایران می باشد.

دهقان‌نیری همچنین به تقارن روز قدس با پلیدی آمریکا در عهدشکنی روشن خود در مورد برجام اشاره کرد و عنوان داشت: بدون تردید حضور گسترده مردم کشور در راهپیمایی روز گذشته و اتحاد و همدلی مردم با نظام جمهوری اسلامی ایران، تمام نقشه‌های دشمن را خنثی خواهد کرد.

وی در رابطه با بیانات مقام معظم رهبری در سالروز رحلت امام (ره) در خصوص اتفاقات اخیر کشور، منطقه و جهان، تصریح کرد: سخنان رهبر معظم انقلاب ترجمه درستی از وضعیت فعلی کشور در زمینه بین‌المللی بود که تفکر در سخنان و عمل به فرمایشات مقام معظم رهبری بر همه مسئولان و مردم واجب می باشد.

رئیس شورای اسلامی شهرصالحیه درپایان باتوجه به درایت و هوشیاری رهبر فرزانه انقلاب در هدایت و رهبری کشور، خاطرنشان کرد: بی‌شک هوشیاری مقام معظم رهبری اجازه نخواهد داد تا رگه‌هایی از افکار شوم مستکبرین جهان در هر گوشه از جمهوری اسلامی ایران نمایان گردد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.