امام جمعه بخش گلستان:

حضور گسترده مردم بهارستان در راهپیمایی روز جهانی قدس نشانه ولایتمداری آن‌ها بود

امام جمعه بخش گلستان گفت: شهروندان شهرستان بهارستان با حضور گسترده خود در راهپیمایی روز جهانی قدس بار دیگر حماسه آفرینی کردند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، حجت الاسلام والمسلمین سیدمرتضی صفایی امام جمعه بخش گلستان در خطبه‌های نماز جمعه خود با دعوت نمازگزاران به تقوای اللهی، بیان داشت: حفظ و داشتن تقوای اللهی در ماه مبارک رمضان در کنار روزه داری سبب افزایش صبر روزه‌داران می شود.

وی در رابطه با برگزاری مراسم‌ در لیلی قدر در شهرگلستان، اذعان داشت: مراسم‌های عزاداری و احیا در طول لیالی قدر تمامی مساجد، حسینیه‌ها و هیئت‌های مذهبی بخش گلستان به خوبی برگزار گردید و نیروی انتظامی نیز در طول این شب‌ها حضور مناسبی در سطح شهرستان داشت.

حجت الاسلام والمسلمین صفایی با تشکر از حضور شهروندان بهارستانی در راهپیمایی روز جهانی قدس، تصریح کرد: شهروندان همیشه در صحنه بهارستان بار دیگر با حضور ولایی و عاشورایی خود نفرت خود را از رژیم اشغالگر و کودک‌کش صهیونیست اعلام کردند.

وی باتاکید بر اهمیت حمایت مسلمانان از نهضت مقاومت، گفت: امروز دشمنان اسلام و انقلاب سعی در ایجاد تفرقه بین مسلمانان دارند تا به این روش از حمایت ملت‌های مسلمان از مردم فلسطین و قدس شریف جلوگیری نمایند و ما باید در این مسیر هوشیار باشیم.

امام جمعه بخش گلستان درپایان باتوجه سخنان مقام معظم رهبری و امام خمینی (ره) در خصوص روزجهانی قدس، افزود: باید به فرمایشات و تاکیدات رهبر فرزانه انقلاب و معمار کبیر انقلاب در رابطه با اهمیت حمایت از نهضت مقاومت و قدس شریف توجه ویژه‌ای شود.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.