حضور مردم در ۲۲ بهمن نقشه دشمنان را خنثی و مسؤولان را آماده خدمت‌رسانی بیش‌تر می‌کند

نماینده اصلاح‌طلب مجلس گفت: ان‌شاءالله همه مردم یک‌صدا مانند سال‌های گذشته در یوم‌الله ۲۲ بهمن با مشت‌های گره‌کرده به جهانیان نشان خواهند داد پای انقلاب و استقلال کشور خود ایستاده‌اند.

به گزارش بهارستانه به نقل از فارس، الیاس حضرتی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی درباره راهپیمایی ۲۲ بهمن سال‌جاری و پیام ویژه حضور مردم، گفت: قطعاً راهپیمایی امسال به مراتب قوی‌تر و با شکوه‌تر از سال‌های گذشته انجام خواهد شد. ضمن اینکه ملت ایران عموماً از اقشار محروم و مستعضف هستند که فشار سنگینی هم روی آنها هست این در حالی است که مثل همیشه پای کار بوده و با مسائل اساسی و اصولی کشور که برگرفته از حس وطن‌پرستی‌ و برآمده از اعتقادات‌شان است همیشه در میدان حضور داشته‌اند.

وی افزود: ملت ایران در مکتب امام خمینی (ره) درس آموخته‌اند و درس اساسی مبنی بر اینکه باید بین اصل و فرع تفاوت قائل شد و هیچ‌وقت آنها را با هم یکی ندانست به همین دلیل مردم همواره این موضوعات را از یکدیگر تمیز داده و توطئه‌های دشمن را می‌شناسند.

نماینده مردم تهران در مجلس با تأکید براینکه انقلاب اسلامی همواره برای ملت ایران موضوعی حیاتی است، تصریح کرد: با اینکه مردم از عملکرد مسئولان و مدیران دولتی و غیردولتی در تمامی دولت‌ها گله‌مند هستند اما چون فشار سنگین و بی‌سابقه‌‌ای از سوی دشمن علیه کشورمان اعمال شده، مردم آگاه ما به خاطر استقلال کشور و مملکت‌مان، این مسئله را دقیقاً درک کرده و انشاءالله فردا حضور گسترده خود را پرشورتر از گذشته به رخ جهانیان خواهند کشاند.

حضرتی خاطرنشان کرد: خود من به عنوان کوچکترین عضو این مملکت برای دعوت از آحاد و اقشار، دوستان و علاقه‌مندان و تمامی عزیزانی که دل در گرو انقلاب، جمهوری اسلامی، وحدت ملی، منافع ملی و تمامیت ارضی کشور دارند پیام داده و مطلب نوشته‌ام تا بتوانیم بر شکوه راهپیمایی فردا بیفزاییم.

وی افزود: اگر کسی گلایه‌ای داشته یا مورد بی‌مهری قرار گرفته و از اوضاع ناراحت و دلخور است، نباید موضوع راهپیمایی ملی و اسلامی ۲۲ بهمن که اساس و اصل انقلاب است را با هم مخلوط کنند این در حالی است که بحث حق‌جویی و پیگیری مشکل ایجاد شده به جای خود است و باید دنبال شود چرا که ایران از آن همگان است.

حضرتی گفت: تمام شخصیت‌های سیاسی و اعضا، گروه‌ها و جریان‌ها و هر فردی که احساس می‌کند برای تمامیت ارضی مملکت و برای ایران و نظام جمهوری اسلامی و انقلاب دلش می‌تپد باید فردا در میدان و راهپیمایی حضور پیدا کنند.

وی اضافه کرد: فردا در راهپیمایی یوم‌الله ۲۲ بهمن مردم با حضور گسترده خود به دنیا، آمریکایی‌ها، رژیم صهیونیستی، عربستان و شخص ترامپ، همین‌طور گروهک‌ها و جریان‌های دم‌دستی و مزدور آنها که در زیر چتر آنها برای ضربه زدن به این نظام و آب و خاک جنب و جوش می‌کنند پیام خواهند داد که ملت ایران قاطعانه از انقلاب‌ خود پاسداری  می‌کند و به مسئولان و مدیران حکومتی‌ نیز تذکر می‌دهند که باید برای این ملت بیش از پیش کار کنند.

این نماینده مجلس اظهار داشت: گاهی اوقات تذکرات و انتقادات مردم به مسئولین شفاهی بوده و گاهی اوقات با تجمع و گاهی اوقات با نوشتن مقاله و یاداشت است اما همواره مسائل اصلی و اساسی کشور باعث نمی‌شود موضوعات را با یکدیگر یکی بدانیم با این حال باید مشکلات با جدیت و تمام توان پیگیری شده و مصائب به حداقل برسد.

حضرتی تصریح کرد: انشاءالله همه مردم یک‌صدا مانند سال‌های گذشته در یوم‌الله ۲۲ بهمن با مشت‌های گره کرده به جهانیان نشان خواهند داد که پای انقلاب و استقلال کشور خود ایستاده‌ و با حفظ وحدت بین تمامی اقشار و مسئولان نقشه‌های شوم دشمنان را باز هم مثل همیشه نقش‌ بر آب خواهد کرد.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.