حضور سؤال برانگیز کشتی ایران در تورنمنتی که جایگزین جام تختی در فیلا شد

فدراسیون کشتی ایران با تصمیم برای اعزام تیم به جام ساساری ایتالیا تصمیمی سؤال ‌برانگیز گرفت. به گزارش بهارستانه به نقل از فارس، همین چند وقت پیش بود که فدراسیون جهانی کشتی در کمال ناباوری مهم‌ترین تورنمنت کشتی ما را از فهرست جوایز بزرگ فیلا خارج کرد تا بیش از پیش برای تختی و جامش […]

فدراسیون کشتی ایران با تصمیم برای اعزام تیم به جام ساساری ایتالیا تصمیمی سؤال ‌برانگیز گرفت.

به گزارش بهارستانه به نقل از فارس، همین چند وقت پیش بود که فدراسیون جهانی کشتی در کمال ناباوری مهم‌ترین تورنمنت کشتی ما را از فهرست جوایز بزرگ فیلا خارج کرد تا بیش از پیش برای تختی و جامش احساس ترحم کنیم.

جامی که سال‌ها با حضور کشتی‌گیران نامدار داخلی و خارجی در سطح مناسبی برگزار می‌شد، امسال در نازل‌ترین سطح خود و تنها با حضور چند کشتی‌گیر درجه چندم خارجی آن هم از کشورهای گمنام برگزار شد.

مدیر تیم‌های ملی چندی پیش ترکیب تیمی را برای اعزام به جام ساساری ایتالیا اعلام کرد. بله، این نام خیلی آشناست؛ نامِ همان جامی است که مسئولان فدراسیون جهانی کشتی با لابی‌های پشت پرده و البته بی‌تدبیری فدراسیون کشتی ایران، تصمیم به جایگزینی آن به جای جام معتبر جهان پهلوان تختی گرفتند.

حالا با چه توجیهی  فدراسیون کشتی تصمیم به اعزام تیمی به تورنمنتی که بدون شک هیچ جایگاهی در بین تورنمنت‌های معتبر کشتی دنیا ندارد، گرفته است،‌ جای سوال دارد و مشخص نیست چرا کشتی ایران باید در جامی که نه تنها هیچ اعتباری ندارد بلکه حضور کشتی‌گیران ایران به آن اعتبار می‌دهد شرکت کند.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.