حضور اعضای شورای نسیم شهر در فضای مجازی

به گزارش بهارستانه،اینترنت و فضای مجازی امروزه به عنوان یکی از ابزارهای مهم ارتباط شهروندان با یکدیگر و مسئولان با مردم در آمده و حتی بسیاری از خدمات دولتی ، از این طریق انجام می شود . شبکه های اجتماعی به عنوان نسلی جدید از ارتباطات مجازی هم اکنون بسیار مورد توجه قرار گرفته و […]

به گزارش بهارستانه،اینترنت و فضای مجازی امروزه به عنوان یکی از ابزارهای مهم ارتباط شهروندان با یکدیگر و مسئولان با مردم در آمده و حتی بسیاری از خدمات دولتی ، از این طریق انجام می شود . شبکه های اجتماعی به عنوان نسلی جدید از ارتباطات مجازی هم اکنون بسیار مورد توجه قرار گرفته و حتی شخصیتی مانند دکتر ظریف وزیر خارجه جمهوری اسلامی ایران با حضور فعال در عرصه مجازی و فیس بوک ، توانسته چهره ای نو و متفاوت از خود به عنوان یک مقام عالی رتبه نظام به نمایش بگذارد.

هرچند همه شهروندان از مسئولان خود در مناصب گوناگون ، توقع ندارند که مانند وزیر خارجه چنین کارهایی انجام دهد ، ولی استفاده از حداقل امکانات در عرصه اینترنت مانندوبسایت و وبلاگ برای ارائه گزارش به مردم و امکان ارتباط با مسئولان کمترین کاری است که می توان انجام داد.

در نسیم شهر هنوز این روند شکل نگرفته و مسئولان شهری تنها به وبسایت های سازمانی که آن هم ناچیز و بعضا غیر فعال است ، اکتفا می کنند . ولی با این وجود حضور اعضای شورای نسیم شهر در این فضا نسبت به سایر مسئولین و دیگر همکاران خود در سایر شهرهای همجوار پررنگ تر است .

از میان 11عضو شورای اسلامی شهر 2نفر دارای وبسایت و 2نفر وبلاگ دارند که در این گزارش به ان می پردازیم .

http://www.uploadax.com/images/68643523757675746258.jpg

حجت سلیمان نژاد رئیس شورای اسلامی شهر از پیش از انتخابات وبسایتی را راه اندازی کرده که به نسبت مورد توجه و بازدید خوبی قرار می گیرد، ( این گزارش از سایت نسیم شهر نیوز کپی برداری شده است )ولی به روز رسانی با تاخیر انجام می شود.

طراحی قالب وبسایت سلیمان نژاد هم چشم نواز و جالب است .سایت سلیمان نژاد با این آدرس قابل دسترسی است : soleymannezhad.ir

http://www.uploadax.com/images/76867868758027941469.jpg

حسین خانمحمدی دیگر عضو شورای نسیم شهر نیز سایت شخصی خود را با این آدرس راه اندازی کرده است : hossein-khanmohammadi.ir  

این سایت نسبت به سایر وبسایتها از جامعیت بیشتری بهره مند است و گزارشی از اخرین اقدامات وی را در بر می گیرد و همچنین گالری تصاویر و سوابق وی را هم در خود گنجانده است .

البته وبسایت حسین خانمحمدی مدتی است که به علت تعمیرات و تغییرات در دسترس نیست و این عضو شورا وعده داده که از دوهفته آینده مشکلات سایتش برطرف شود.

سخنگوی شورای اسلامی نسیم شهر که برای اولین بار در طول عمر شورای شهر ، واقعا به عنوان سخنگو عمل می کند و اطلاع رسانی مطلوبی از کارهای شورا را انجام می دهد ، از طریق وبلاگش با شهروندان در ارتباط است .

http://www.uploadax.com/images/67155449245976987633.jpgوبلاگ شخصی رزاق کرمی با آدرس razzag-karami.blogfa.com ایجاد شده و به روز تر از سایر وبلاگهای اعضای شوراست و آخرین مواضع و گزارشهای وی را منعکس می کند .شهروندان هم می توانند در قسمت نظرات هر مطلب ، انتقادات و پیشنهاداتشان را با کرمی در میان بگذارند.

http://www.uploadax.com/images/61965610415887281574.jpg

عیسی حسنلو هم وبلاگی به آدرس  isahasanloo.blogfa.comدارد که به معرفی و بیان مواضع وی می پردازد ولی این وبلاگ از مرداد ماه به روز رسانی نشده است .

 

منبع:نسیم شهرنیوز

/پایان خبر/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.