حسن نوروزی حضور خود را در انتخابات مجلس رسمی کرد/ منتقدان و موافقان نوروزی دست به کار شدند

نماینده فعلی مردم شهرستان‌های بهارستان و رباط‌کریم با ثبت نام مجدد برای حضور انتخابات از حوزه این دو شهرستان تنور انتخابات را در این منطقه به شدت داغ کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، صبح امروز حجت الاسلام والمسلمین حسن نوروزی نماینده فعلی مردم شهرستان‌های بهارستان و رباط‌کریم در مجلس شورای اسلامی با حضور در ستاد انتخابات مجلس برای شرکت در این انتخابات ثبت نام کرد که حواشی و واکنش‌های متعددی را در فضای مجازی و رسانه‌های منطقه به همراه داشت.

گفتنی است که نماینده مردم شهرستان‌های بهارستان و رباط‌کریم که در بین برخی از اصحاب رسانه، شیخ حسن لقب گرفته است در طول دوره حضور خود در مجلس شورای اسلامی بارها به دلایل مختلف نظیر متهم شدن به بی‌احترامی به اصحاب رسانه، عمل نکردن به وعده‌های خود و دخالت در اموری که در حوزه وظایف اصلی وی نمی باشد مورد نقد و واکنش‌های متعددی قرار گرفته است.

البته از حق که نگذریم حجت الاسلام والمسلمین نوروزی بارها با اقدامات به موقع خود و ورود به برخی امور مانع از بروز تخلفات بسیاری شده است و تاثیرات مثبتی در سطح این دو شهرستان نیز داشته است.

با وجود تمام این‌ها نماینده فعلی مردم شهرستان‌های بهارستان و رباط‌کریم همچنان در بین بسیاری از مردم و مسئولین منطقه از محبوبیت زیادی برخوردار می باشد و همچنین در نقطه مقابل منتقدان و مخالفانی را نیز دارد.

امروز نوروزی برای پنجمین دوره وارد کارزار انتخابات مجلس شورای اسلامی در این حوزه شد تا یک بار دیگر بخت خود را محک بزند که البته بخت وی برای ورود مجدد به مجلس شورای اسلامی و تکیه زدن بر کرسی سبز بهارستان کم نمی باشد.

درپایان لازم به ذکر است که شهروندان می بایست بدون توجه به حواشی، وعده‌هایی که عملی شدن آن‌های دور از دسترس است، شام‌ها و هزینه کردن‌های هنگفت عده‌ای و همچنین موضوع خویشاندی در انتخابات پیش‌رو حضور پیدا کنند تا بتوان با بصیرت کافی بهترین انتخاب را از بین گزینه‌های موجود داشت.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.