سرپرست سازمان آتش‌نشانی شهرگلستان:

حریق کارگاه چوب‌بری با تلاش ۹ ایستگاه آتش‌نشانی مهار شد

سرپرست سازمان آتش‌نشانی شهرگلستان گفت: حریق گسترده کارگاه چوب‌بری در شهرگلستان با تلاش مأموران 9 ایستگاه آتش‌نشانی مهار شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، نیمه شب گذشته یک کارگاه چوب‌بری در خروجی شهرگلستان از سمت اسلامشهر دچار حادثه آتش سوزی شد که در نهایت با تلاش و مبارزه نفس‌گیر آتش‌نشانان بهارستانی، حریق گسترده این کارگاه مهار شد

خوشبختانه به کسی آسیب نرسید ولی آتش سوزی سبب وارد آمدن خسارت فراوان به صاحب آن شد.

محمد سلگی سرپرست سازمان آتش‌نشانی شهرگلستان در جمع خبرنگاران در تشریح جزئیات حادثه فوق، عنوان داشت: حادثه آتش‌سوزی کارگاه چوب‌بری به دلیل بی‌احتیاطی کارگران این کارگاه بوده که سبب آتش سوزی و وارد آمدن خسارت هنگفتی به صاحب کارگاه مذکور شده است.

وی در ادامه با بیان اینکه آتش‌نشانان شهرستان بهارستان شب گذشته بزرگ‌ترین آتش سوزی ۵ ماهه اخیر سال را مهار کردند، تبیین کرد: در مجموع ۹ ایستگاه آتش‌نشانی با امکانات خود پس از شش ساعت تلاش مداوم توانستند، این آتش سوزی مهیب را کنترل کنند.

سلگی به اینکه ماموران آتش‌نشانی پس از اطلاع از وقوع حادثه به سرعت در محل حاضر شده و اقدام به عملیات امدادی کردند، اشاره کرد و بیان داشت: این حادثه تنها خسارت مالی برجای گذاشته و خوشبختانه به هیچ کس آسیب جانی نرسیده و میزان خسارات وارده نیز در حال بررسی توسط کارشناسان است.

وی همچنین باتاکید بر گستردگی حریق کارگاه چوب‌بری، تشریح کرد: شدت آتش به قدری گسترده بود که مجبور شدیم برای پشتیبانی آب از تهران کمک بگیریم، تا بتوانیم حریق این کارگاه را هرچه سریعتر مهار کنیم.

سرپرست سازمان آتش‌نشانی شهرگلستان درپایان باتوجه به ضرورت نصب امکانات اولیه اطفاء حریق در کارگاه‌های شهرگلستان، افزود: متاسفانه تعداد زیادی از صاحبان کارگاه‌های صنعتی منطقه با نصب تجهیزات اولیه اطفاء حریق رابطه خوبی ندارند که این موضوع واقعاً جای تاسف دارد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.