شهردار شهرصالحیه:

حرف‌های رئیس شورای اسلامی اسلامشهر از روی بی‌اطلاعی بوده است/ پروژه کمربندی صالحیه – واوان مطمئناً کارشناسی است

شهردار شهرصالحیه گفت: پروژه کمربندی صالحیه – واوان یک پروژه بزرگ و کارشناسی شده می باشد، که تمامی اصول و استانداردهای لازم در آن رعایت گردیده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، علیرضا قربانی شهردار شهرصالحیه در واکنش به اظهارات رئیس شورای اسلامی اسلامشهر در خصوص کمربندی صالحیه – واوان، گفت: رئیس شورای اسلامی شهر اسلامشهر آخرین نفری نمی باشد که به دلیل ناکافی بودن اطلاعات خود درباره کمربندی صالحیه – واوان اظهار نظر می کند و آن را غیرکارشناسی می خواند.

وی در رابطه با کارشناسی بودن یا نبودن پروژه کمربندی صالحیه – واوان، عنوان داشت: مبنای کارشناسی این پروژه بزرگ اخذ مجوز از کمیسیون ماده ۵، دفتر فنی استانداری تهران، ادارات راه و شهرسازی و جهاد کشاورزی استان و همچنین انجام تفاهم نامه با امور آب منطقه‌ای در خصوص اجرای پل وحدت بر روی رودخانه سالور می باشد.

قربانی در ادامه باتاکید بر اینکه پروژه کمربندی صالحیه – واوان در چارچوب طرح جامع و مصوبه شورای عالی معماری و شهرسازی آغاز شده است، تبیین کرد: بدون شک با خروج دو محدوده واوان و صالحیه از بن بست، مزیت‌های بسیاری حاصل می شود که شهروندان شهرک واوان با ارسال نامه‌های جمعی و پیام‌های تقدیر، این مهم را به خوبی درک کرده‌اند.

وی همچنین با بیان اینکه احداث کمربندی صالحیه – واوان بیش از همه باعث پیوند فرهنگی شهروندان صالحیه و واوان خواهد شد، اذعان داشت: حتماً منظور رئیس شورای اسلامی اسلامشهر، گسست تمام ضعف‌هائی خواهد بود که شهرک واوان در زمینه خدمات فرهنگی با آن مواجه است و با این اتصال بخشی از آن از طریق شهرصالحیه جبران می شود.

شهردار شهرصالحیه درپایان باتوجه به اینکه رعایت قانون و رفع نیازهای اساسی شهروندان جزو برنامه‌های جدی شهرداری صالحیه می باشد، افزود: این برنامه به صورت جدی پیگیری می شود و تمام تلاش ما بر این است تا برای شهروندان شهرصالحیه امکاناتی فراهم کنیم تا باعث رضایتمندی آ‌ن‌ها شود، به مسئولان اسلامشهر هم توصیه می کنیم همین طور فکر کنند.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.