حذف لغت شهید از نام معابر شهرگلستان/ شهرداری گلستان حواشی شهر را به اوج خود رساند

شهرداری شهرگلستان در اقدامی عجیب و بحث برانگیز اقدام به حذف لغت شهید از معابر سطح شهر کرده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، شهدا از جایگاه بالایی در بین مردم ایران برخوردار می باشند و همه به خوبی می دانند که رشادت‌ها و جانفشانی‌های این افراد باعث حفظ استقلال و آزادی کشور و استحکام پایه‌های انقلاب شده است.

بنابر همین دلایل زنده نگه‌داشتن یاد شهدا و تکریم و احترام به آن‌ها و خانواده‌هایشان از اهمیت به سزایی برخوردار می باشد که رهبر معظم انقلاب نیز بارها نسبت به این امر تاکید داشته‌اند و در همین راستا مردم و مسئولین امور مختلفی را برای تکریم شهدا انجام می دهند.

از جمله این امور می توان به نامگذاری معابر سطح شهرها و روستاهای کشور به نام شهدا اشاره کرد که امری پسندیده و مورد قبول همگان می باشد و در شهرستان بهارستان نیز معابر بسیاری به نام شهدا مزین شده است، اما گویا به تازگی اتفاقاتی برای نام این معابر می افتد که قابل قبول نمی باشد.

حذف بی‌سر و صدای لغت شهید از نام کوچه‌ها و خیابان‌ها توسط شهرداری شهرگلستان موضوعی است که به شدت ذهن شهروندان و جوانان انقلابی این شهر را درگیر خود کرده است و هیچکس به درستی دلیل این امر را نمی داند، چراکه حذف لغت و مفهوم شهید و شهادت از فرهنگ ایرانیان از جمله اهداف دشمنان ایران و انقلاب است که اکنون به دست شهرداری در معابر شهرگلستان درحال انجام است.

دشمنان اسلام و ایران بارها و بارها لغت شهادت و شهید را جزو مواردی برشمردند که باید از فرهنگ ایرانیان حذف شود تا بتوان به آن‌ها غلبه کرد و این موضوع این سئوال را به وجود می آورد که آیا تهاجم فرهنگی تاجایی نفوذ کرده است که مسئولان شهرداری یک شهر خود اقدام به حذف نام شهید از معابر می کنند؟

درپایان لازم به ذکر است که چنین اقدامی به هیچ وجه قابل قبول نبوده و مسئولان شهرستان بهارستان باید هرچه سریع‌تر نسبت به رفع مشکل مذکور در شهرگلستان اقدام نمایند.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.