حذف قبوض کاغذی، لوازم التحریر کودکان نیازمند بهارستان را تامین کرد

در راستای اجرای طرح حذف قبوض کاغذی، منطقه برق گلستان با هزینه صرفه جویی شده لوازم التحریر بخشی از کودکان بهارستانی را تامین کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، مدتی است که طرح ملی حذف قبض کاغذی به صورت آزمایشی در شهرستان بهارستان به اجرا در آمده است که با استقبال خوبی از سوی شهروندان مواجه شده و مردم به سرعت این طرح را پذیرفته‌اند.

بنابر این گزارش، طرح ملی حذف قبض کاغذی نه تنها باعث صرفه جویی در مصرف کاغذ می شود؛ بلکه به دلیل صرفه جویی‌های صورت گرفته در این راستا، خاطره‌ای شیرین برای کودکان مناطق محروم بخش گلستان با اهدای لوازم التحریر رقم خورده است.

گفتنی است که منطقه برق گلستان امروز در گام اول بخشی از درآمدهای حاصل از حذف قبوض کاغذی برق را در حرکتی زیبا و پسندیده صرف خرید و توزیع بسته‌های آموزشی در بین دانش آموزان کمتر برخوردار ناحیه یک شهرستان بهارستان کرد و به نوعی چراغ اول را در این مسیر روشن نمود.

بدون تردید اجرای این طرح مشکلات بسیاری را مرتفع می کند، مشکلاتی که شاید برای حل آن به سال‌ها زمان احتیاج باشد، لبخند معصومانه کودکان محروم، که در نتیجه اجرای این طرح حاصل شد، به روشنی گواه موفقیت این طرح در ماه‌های ابتدایی اجرای آن می باشد.

همچنین می توان اجرای طرح مذکور را به عنوان گامی در راستای حرکت به سمت جامعه‌ای الکترونیک برشمرد که علاوه‌بر افزایش سرعت دریافت قبوض و پرداخت آن، باعث مصرف کمتر کاغذ و به دنبال آن قطع کمتر درختان و در نتیجه حفظ محیط زیست می شود که به طبع امور مثبتی نظیر اقدام صورت گرفته توسط منطقه برق گلستان را نیز به دنبال دارد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.