حدادی: در قهرمانی جهان هدفم تکرار بهترین رکورد فصلم است

قهرمان پرتاب دیسک آسیا گفت: در مسابقات قهرمانی جهان ابتدا می‌خواهم به فینال برسم و هدف اصلی‌ام تکرار بهترین رکورد فصلم است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه به نقل از خبرگزاری فارس، احسان حدادی که در مسابقات لیگ الماس توانست عنوان ششم را از آن خود کند باید حدود دو هفته دیگر در مسابقات قهرمانی جهان در قطر به مصاف حریفان خود برود. او که بعد از فینال لیگ الماس اردوی خود را در بلاروس برپا کرده در گفت‌وگو با فارس در مورد مسائل مختلف صحبت کرد که در زیر می‌خوانید.

* وضعیت تمرینات و شرایط بدنی‌ات چگونه است؟

خوشبختانه شرایط خوبی دارم  بعد از فینال لیگ الماس که در بلژیک برگزار شد به بلاروس آمدیم و زیر نظر مربی آمریکایی‌ام در این کشور تمرین می‌کنیم.

* تا چه زمانی آنجا خواهید بود؟

تا مسابقات قهرمانی جهان در همین‌جا تمرین می‌کنیم فکر می‌کنم حدود ۱۵-۱۶ روز باشد.

* ظاهراً حسین توکلی در این اردو کنار تو قرار دارد؟

بله همینطور است. حسین توکلی که کمک زیادی به من در این ۲-۳ سال گذشته داشته در این اردو حضور دارد که البته هزینه‌های او را شخصاً پرداخت کرده‌ایم.

* فینال لیگ الماس چطور بود ظاهراً آنطور که می‌خواستید نتیجه نگرفتید؟

بله، نتیجه لیگ الماس برایم خوب نبود و برعکس آمادگی خوبی که داشتم نتیجه‌ام چندان خوب نبود و توقع‌ام بیشتر بود. می‌توانستم بهتر پرتاب کنم اما دلایلش را فعلاً بررسی نکرده‌ایم تا بعد از قهرمانی جهان.

* از سرمای هوا هم گلایه داشتید؟

هوای بروکسل سرد بود و یک مقدار هم ما دیر به شهر برگزاری مسابقات رسیدیم که البته تقصیر خودمان بود. همه این مسائل دست به دست هم داد تا نتیجه‌ای که می‌خواهیم حاصل نشود. تکنیکم هم در روز مسابقه به هم ریخته بود.

* همانطور که قبلی گفتید رکوردها برای قهرمانی مسابقات جهان پایین خواهد آمد و در فینال لیگ الماس شاهد آن بودیم؟

بله همانطور که گفتم قرار نبود در همه مسابقات حریفان من ۷۰متر بیندازند قطعاً برای مسابقات جهانی پایین‌تر هم می‌آید. مطمئناً از پرتاب ۷۰ متری خبری نخواهد شد. در فینال لیگ الماس هم شاهد بودیم بالاترین پرتاب ۶۸ متر بود.

* فکر می‌کنید با این شرایط در مسابقات قهرمانی جهان چه نتیجه‌‌ای بگیرد؟

در مسابقات جهانی اول حضور در فینال مهم است در مسابقات قبلی هم شاهد بودیم که نفرات قدرتمندی نتوانستند به فینال برسند مطمئناً اگر به فینال برسم کارم راحت‌تر خواهد بود. در مجموع هدفم این است که رکورد امسال یعنی ۶۷ متر و ۱۲ سانتی‌متر را بزنم.

* فدراسیون دو میدانی این روزها شرایط ناپایداری دارد و کیهانی به پایان دوره‌اش رسیده و قرار است سرپرست تعیین شود آیا این مسائل روی تو تأثیرگذار بوده است یا خیر؟

حمایت‌ها تا اینجا خوب بوده و امیدوارم در این چند روز که تا آغاز مسابقاتم مانده شرایط خوبی برقرار باشد. امیدوارم هر کسی می‌آید کارها را به خوبی انجام دهد  تا به مشکل نخوریم.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.