فرماندار شهرستان بهارستان:

حجم مبتلایان به کرونا در بهارستان ۶۰ درصد افزایش یافته است

فرماندار شهرستان بهارستان گفت: به دلیل عدم توجه مردم به توصیه‌ها، حجم مبتلایان به کرونا در بهارستان ۶۰ درصد افزایش یافته است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، محتبی خانجانی فرماندار شهرستان بهارستان باتاکید بر لزوم جدی گرفتن توصیه‌های بهداشتی، عنوان داشت: متاسفانه بخاطر شوخی گرفته شدن شیوع کرونا در چند روزه اخیر حجم مبتلایان به این ویروس منحوس بیش از ۶۰ درصد افزایش داشته است.

وی در ادامه با اشاره به سیر صعودی و افزایش نگران کننده ابتلا به کرونا در شهرستان بهارستان، تصریح کرد: متاسفانه به علت رعایت نشدن ملاحظات بهداشت فردی و ترددهای بی‌مورد و غیر ضروری توسط برخی از شهروندان آمار ابتلا به این ویروس افزایش یافته است.

خانجانی با بیان اینکه زنجیره کرونا روز به روز در سه شهر گلستان، نسیم شهر و صالحیه درحال بزرگتر شدن است، اظهار داشت: هنوز ما متعجبیم که چرا مردم نمی خواهند باور کنند که این ویروس به جان آن‌ها افتاده است.

وی همچنین به اقدامات صورت گرفته در بیمارستان امام حسین (ع) اشاره کرد و گفت: جا دارد از پرستاران، کادر درمان و پزشکی بیمارستان شهرستان بهارستان که در خط مقدم این مبارزه قرار دارند نیز صمیمانه قدردانی نماییم.

درپایان ناگفته نماند که شهروندان بهارستانی علاوه‌بر ترددهای بی‌مورد در سطح شهرستان، اقلام بهداشتی استفاده شده نظیر ماسک و دستکش را نیز در معابر و اماکن عمومی بر روی زمین می اندازند که این امر نیز خود بر تشدید این بیماری می افزاید.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.