امام جمعه بخش گلستان:

حجاب در وهله اول باید در ادارات به درستی و کامل رعایت شود/ عده‌ای در بین دانش آموزان بهارستانی وهابیت را تبلیغ می کنند

امام جمعه بخش گلستان گفت: وضعیت فرهنگی دانش آموزان و مدارس شهرستان بهارستان نیازمند رسیدگی ویژه و توجه مسئولین می باشد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، حجت الاسلام والمسلمین محمود نورپور امام جمعه بخش گلستان در خطبه‌های نماز جمعه خود به روز پزشک و بزرگداشت بوعلی سینا اشاره کرد و باتبریک این روز به پزشکان، بیان داشت: پزشکی نوعی جهاد فی سبیل الله می باشد و حکم نجات یک انسان برابر با نجات تمام انسان‌ها می باشد.

وی در ادامه با تبریک هفته دولت و گرامیداشت یاد و خاطره شهید رجایی و شهید باهنر، تبیین کرد: مسئله اقتصاد و فرهنگ درحال حاضر باتوجه به فرمایشات مقام معظم رهبری در بین دولتمران، جزو الویت‌هایی کشور می باشد و بدون تردید رونق تولید داخلی کلید حل مشکلات اقتصادی است.

حجت الاسلام والمسلمین نورپور باتاکید بر اقدامات صورت گرفته در راستای رونق تولیدات داخلی، گفت: برخی اقدامات در این راستا انجام شده است اما کافی نبوده و نیازمند اقدامات گسترده‌تر و بیشتر در حوزه توسط مسئولین می باشیم.

وی همچنین با اشاره به موضوع فرهنگ در سطح کشور و نفوذ فرهنگی دشمن، تبیین کرد: دشمنان بارها اعتراف کرده‌اند که تسلط و چیره شده بر ایران و انقلاب اسلامی با تحریم‌های اقتصادی و اینگونه اقدامات ممکن نمی باشد باید از طریق فرهنگی به این کشور ضربه زد و مسئولین ما در ادارات و دستگاه‌های مربوط باید توجه ویژه‌ای به مسائل فرهنگی به ویژه مقوله حجاب داشته باشند.

امام جمعه بخش گلستان در خصوص سخنان مقام معظم رهبری پیرامون وزارت آموزش و پرورش، اظهار داشت: بنده نیز به عنوان کسی که تریبون نماز جمعه را در اختیار دارم و در راستای تاکیدات رهبر معظم انقلاب موظف می باشم که نگران وضعیت دانش آموزان بخش گلستان و عملکرد آموزش و پرورش باشم.

وی درپایان باتوجه به ۲۶ مغازه‌ای که در اختیار آموزش و پرورش ناحیه ۱ بهارستان قرار دارد، افزود: از هر گدام از این مغازه‌ها ماهیانه ۳ میلیون تومان اجاره دریافت می شود که سالیانه بیش از یک میلیارد تومان هزینه اجاره این مغازه‌ها است و این درحالی است که رسیدگی کافی مدارس و وضعیت دانش آموزان بهارستانی صورت نمی گیرد و حتی عده‌ای در بین دانش آموزان وهابیت را تبلیغ می کنند.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.