امام جمعه بخش گلستان:

حجاب به زن عزت و آبرو می دهد/ عملیات کربلای ۵ نقطه عطف دوران دفاع مقدس است

امام جمعه بخش گلستان گفت: امروز هرکدام از تلفن‌های همراه و شبکه‌های ماهواره‌ای نقش یک رضاشاه در جهت اجرای توطئه کشف حجاب را ایفا می کند و دختران ما باید هوشیار باشند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، حجت الاسلام والمسلمین محمود نورپور امام جمعه بخش گلستان در خطبه‌های نماز جمعه خود باتاکید بر جایگاه پدر و مادر در اسلام، عنوان داشت: در اسلام گفته شده است که هر روز، ردز پدر و مادر است و شخصی که بعد از سال‌ها زحمت پدر و مادرش، آن‌ها را در خانه سالمندان می گذارد، عباداتش فاقد ارزش می باشد.

وی در ادامه به سالروز کشاورزی اشاره کرد و گفت: اسلام به مسئله. کشاورزی و کشاورزان بسیار اهمیت می دهد و از دبد اسلام کشاورزان انسان‌های تلاشگر و سودمند برای دیگران و جامعه معرفی کرده است وپس از انقلاب اسلامی در این حوزه در سطح کشور اقدامات موثری صورت گرفته است اما نیاز می باشد که اقدامات بزرگتری جهت خودکفایی کامل در حوزه کشاورزی صورت بگیرد.

حجت الاسلام والمسلمین نورپور در رابطه با سالروز انجام عملیات کربلای ۵، بیان داشت: عملیات کربلای ۵ در میان بیش از ۹۰ عملیاتی که در طول هشت سال دفاع مقدس صورت گرفت بزرگترین و پیچیده‌ترین. عملیات آن دوران می باشد و انجام این عملیات امید را به جبهه ایران برگرداند و نقطه عطفی در طول دوران دفاع مقدس به شمار می رود.

وی همچنین به سالروز توطئه کشف حجاب توسط رضاشاه خائن اشاره کرد و گفت: حجاب از ضروریات و مسلمات دین ما می باشد و قرآن هفت یا هشت آیه در خصوص حجاب دارد که زنان مسلمان باید حجابشان را رعایت کنند، چراکه حجاب کانون خانواده و بهداشت و عفت مردان را حفظ می کند و به زن عزت، عفت و آبرو می دهد.

امام جمعه بخش گلستان درپایان باتوجه به اثرات مخرب کشف حجاب در افزایش آسیب‌های اجتماعی، افزود: نبود حجاب باعث افزایش آمار خودکشی‌ها، فرار کردن دختران جوان از منزل و فساد و فحشا می شود و اگر در گذشته ما یک رضاشاه داشتیم امروز هرکدام از تلفن‌های همراه ما و شبکه‌های ماهواره‌ای نقش یک رضا شاه را بازی می کنند و همه به ویژه دختران ما باید هوشیار و آگاه باشند.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.