امام جمعه بخش گلستان:

حجاب آبروی زن را حفظ می کند/ سپاه پتانسیل فعالیت بیشتر در زمینه‌های مختلف را دارد

امام جمعه بخش گلستان گفت: عفاف و حجاب از ضرورت‌های دین اسلام و مورد تاکید خداوند است و باید مورد توجه ویژه مسئولین قرار گیرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، حجت الاسلام والمسلمین محمود نورپور امام جمعه بخش گلستان در خطبه‌های نماز جمعه خود با تبریک هفته نیروی انتظامی، گفت: پلیس این کشور یک پلیس مکتبی و مردمی و کاملاً پیرو اسلام و نظام می باشد و تاکنون بیش از ۱۳ هزار شهید و ۲۲ هزار جانباز تقدیم انقلاب و کشور کرده است.

وی در ادامه با تقاضا از مسئولین نیروی انتظامی در مرکز در خصوص توجه به بهارستان، بیان داشت: نیازمند توجه به کمبود پرسنل، کلانتری، پاسگاه در سطح شهرستان و همچنین نبود کلانتری در شهرک قلعه‌میر می باشیم، چراکه جمعیت بالای بهارستان لزوم مساعدت مسئولان نیروی انتظامی را تشدید می کند.

حجت الاسلام والمسلمین نورپور در رابطه با سخنان رهبر معظم انقلاب در جمع سپاهیان، تبیین کرد: ما اعتقاد داریم مجموعه سپاه در عرصه‌های مختلف علمی، فرهنگی، معیشت و اقتصاد و محرومیت‌زدایی می تواند گام‌های محکم‌تر و بلندتری بردارد که البته نبازمند فراهم شدن این بستر توسط مسئولین اجرایی کشور می باشد.

وی همچنین به معضل عفاف و حجاب در سراسر کشور اشاره کرد و اذعان داشت: عفاف و حجاب از ضرورت‌های دین اسلام و مورد تاکید خداوند است و مصونیت و آرامش افراد را تامین می نماید، مفاسد اخلاقی را کاهش و بنیاد خانواده‌ها را مستحکم می نماید و همچنین پیامبر اکرم (ص) و ائمه معصوم (ع) را از انسان راضی می کند.

امام جمعه بخش گلستان درپایان باتوجه به اهمیت حجاب در جامعه امروز و جهان، خاطرنشان کرد: البته تمامی بدحجاب‌ها مشکل‌دار نمی باشند و اغلب آن‌ها متدین و ولایتمدار می باشند اما نیاز است تا تمامی مدارس و صدا و سیما حرکت مثبت و درستی را در خصوص عفاف و حجاب آغاز نمایند.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.